1.5 Yıllık aşk hikayemin, bitişi ! Bu aşk çok can yakacak ! (33 Part..)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Sadece kadınlar ve sevgilisi olan erkekler okumuş anlaşılan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağdaki barı hızla aşağıya çekerken üşendim
nerden bakarsan 3 saniye sürdü

ReDo

Rektör
Sevgilisi olmayanlarda "Çok uzun, bu imla ile okumam" vs. Demiş :p

Teemo

Üyecik
Ciddimisiniz şakamı yapıyorsunuz yoksa gözünüz mü bozuk bilmiyorum ama ben konu başlığına kocaman 33 Part yazdım hemde parantez içinde belirttim. Madem uzun yazı okumayı sevmiyorsunuz, niye konuya giriyorsunuz? Konuya giriyorsunuz, niye cok uzun yeağ yek yea ben bunu okumam yea diyorsunuz. Okuyanlara, yazana, emeğe biraz olsun saygınız yokmu ?

7.43

Dekan
"Part"lar uyumlu mu hacı?

Şaka bir yana, uzun yazı okumayı çok sevmem ama benim için son derece gereksiz bir yazı ise hiç sevmem.
Konuya nedir diye girdim.
Yazana saygım olduğu kadar kendime de var. :)

tatar59

Asistan
kıza neden 125 kilo dediğini anlatıcam yazmışşın anlatmamıssın :D
2. olarak burger da paran yokken nasıl gidip yemek aldın masaya oturdun ve yemek ısmarlamasınımı bekliycen dedin anlamadım. Veya ben yalnış okudum :D

O değilde okudum lan hepsini aynı şeyler benim başımdan geçmişti hemde 1.5 senelik değil 4 senelik kız arkadasımla bizimki biraz daha ilerdeydi ailelerimiz tanışmıştı falan filan neyse takma boşver demicem sana takıcaksın uzulceksin ama baska kızlara yapısma hemen bekle eger sevdiysen en buyuk hatan baskasıyla çıkmak olmuş bgen olsam dönmezdim :D Yaşadığımız çoğu sey aynı kocacım hesabından tutta umursamazlıklara kadar :) çok seviosan geri dönmesi için elinden geleni yaparsın gurur falan dinlemezsin seni dinlemesi için yeni seyler bulursun unuturum diosanki tavsiyem kesinlikle odur çünkü senin kaybediceğin bişey yok onun kaybediceği okadar sey oldugu halde umursamadan ayrı kalıosa bunu kendi istiodur yapcak bişey yok :)

Teemo

Üyecik
kıza neden 125 kilo dediğini anlatıcam yazmışşın anlatmamıssın :D
2. olarak burger da paran yokken nasıl gidip yemek aldın masaya oturdun ve yemek ısmarlamasınımı bekliycen dedin anlamadım. Veya ben yalnış okudum :D

O değilde okudum lan hepsini aynı şeyler benim başımdan geçmişti hemde 1.5 senelik değil 4 senelik kız arkadasımla bizimki biraz daha ilerdeydi ailelerimiz tanışmıştı falan filan neyse takma boşver demicem sana takıcaksın uzulceksin ama baska kızlara yapısma hemen bekle eger sevdiysen en buyuk hatan baskasıyla çıkmak olmuş bgen olsam dönmezdim :D Yaşadığımız çoğu sey aynı kocacım hesabından tutta umursamazlıklara kadar :) çok seviosan geri dönmesi için elinden geleni yaparsın gurur falan dinlemezsin seni dinlemesi için yeni seyler bulursun unuturum diosanki tavsiyem kesinlikle odur çünkü senin kaybediceğin bişey yok onun kaybediceği okadar sey oldugu halde umursamadan ayrı kalıosa bunu kendi istiodur yapcak bişey yok :)
Blogda ki PART ARTIK SAYMIYORUM. Okur iseniz, kızın benimle neden çıktığını anlattım orada, avm ye giderken 20 Tl gibi bir para vardı, ama ödünç alınan bir paraydı , yemeğimi karşılardı sadece ancak herhangi bi sakatlık olur diye tekrardan 'ödünç' bi 10 lira daha aldım annemden. 125 Kilo bizi 2. kez ayırdı.

breakdancewar

Asistan
ya ne kırıyorsunuz arkadaşın hevesini yazarlık deneme ve düşmeyle geçer. iyi bir yazar olacak adam da (bence) her defasında kalkıp tepkilere aldırmadan yazdığını yine gösterir. zaten hepi topu okuyanların içinde türkiyede 20-30 bin kişi var yok. olanların da önüne demir duvar örmeyin bir zahmet..

edit: hikaye acemi işi gibi ama denemişsin denemeye devam et..

madmex

Profesör
"Part"lar uyumlu mu hacı?

Şaka bir yana, uzun yazı okumayı çok sevmem ama benim için son derece gereksiz bir yazı ise hiç sevmem.
Konuya nedir diye girdim.
Yazana saygım olduğu kadar kendime de var. :)
Abi bak git :)

Teemo

Üyecik
1 Adet gönderilmemiş mektup, 1 adet not eklenmiştir..

meryem11

Üyecik
Doğrudur, ben böle biraz çocuksu, biraz da masumane kapılmıştım, ondan olsa gerek olayları gözüm de canlandırırken çocuksu yazmam..
Peki o zaman biraz saf duygularla diye düzeltiyorum yaşyana yazana paylaşana saygım var ;)

stat counter