115K Instagram hesabım çalındı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yusufguven71

Üyecik
@fatihxyasinim adında bir instagram hesabım çalındı. Çalan kişi sanırım ilk önce mail adresimi çaldı. Mail adresime ulaşamıyorum, çalmış. Instagram'ımı da çaldı. Instagram'dan form doldurdu, fakat sizin olduğunuzu doğrulayamadık mesajı alıyorum, sürekli olarak koydolurken kullandığım e-posta adresini ve işletim sistemini soruyor. Cevaplıyorum ve yine aynısı. Lütfen yardımcı olur musunuz?

yusufguven71

Üyecik
telefon numara koruması yapmadın mı ?
Hayır, 2 faktörlü kimlik doğrulamasını açmadım. Numaramı da silmiş çalan kişi. Mail hesabımın şifresi değiştirilmiş ve şifremi unuttum'a basınca hatırladığınız son şifreyi girin diyor. Giriyorum vs. ama olmuyor.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
bu arada telde giriyor isen kayıtlı olması lazım geçmişi filan silmediniz değil mi yoksa şifre yanlış hatası mı verdi ?

yusufguven71

Üyecik
bu arada telde giriyor isen kayıtlı olması lazım geçmişi filan silmediniz değil mi yoksa şifre yanlış hatası mı verdi ?
Hesabın sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir yazdı çıkış yapıldı. Tekrar şifremi girdiğimde açılmıyor. Yok mu bu işlerle ilgilenen iyi professional bir tanıdık onlar bilir ya

KasKalkan07

Üyecik
Zaman kaybetmeden Instagram destek ekibiyle iletişim kurmanızı tavsiye ederim.

aliyasiny65

Asistan
Sende youtubeden video izleyerek tekrar çal
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya ben çalarım tekrar

stat counter