2. SDN Röportajı- |SeYYaH| - Merak Ettiklerimizi Soruyoruz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÆSir

Let's walk together
Yönetici
Moderatör

Açık ara farklı kazanan |SeYYaH| üyemizi can-ı gönülden tebrik ediyor, yaratıcı sorularınızı bekliyorum.

Pazar gününe kadar sorularınızı sorabilirsiniz.​

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Geçmişten bu güne forumlar başta olmak üzere insanlar ve ülkemizde değişimler var mı? Varsa bunlardan bize biraz bahsedebilir misiniz?

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Ülkemiz ekonomisindeki sıkıntıyı, alım gücünün devasa bir şekilde düşüşünü nasıl yorumluyor? Bu olanların sorumlusu olarak kimi/kimleri görüyor?

Bir de memleket neresi? :)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Ben de birkaç soru sormak istiyorum. Merakımdan soruyorum yanlış anlaşılma olmasın. :)

- Neden forumdaki üyelere "yiğenim" diye hitap ediyorsunuz?
- Arabalara merakınız var mı? Varsa favori arabanız nedir?

Yeşil Okçu

Profesör
Başımız zora sıkıştığında "din maskesi" kullanmak caiz midir? Bir de önlemi alınmayan vefatlar gerçekten kader midir?

Brkmn

Asistan
Seneye üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyi verebileceğin bir tavsiye var mıdır ?

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
1-) İsmin (SeYYaH) nereden geliyor?

2-) Özel değilse kısa bir otobiyografi

+1
Çocukluğumdan beridir ülkemin her karış toprağını gezmek, görmek arzusunu taşımışımdır. Bu yüzden birçok forumda "Yolcu" nickini kullanmıştım. SDN'ye üye olurken işi biraz daha büyütelim dedik, yolculuktan Seyyahlığa terfi ettik. :)

Eğer bir gün nickimi değiştirdiğimi görürseniz bilin ki arzumu gerçekleştirmiş, amacıma ulaşmışım demektir. O güne kadar devam! :)
:)

|SeYYaH|

Rektör
Selamun aleykum!
Az evvel muttali oldum adıma açılan röportaj konusundan. Geç kalmışlığın mahçubiyetiyle yine de mazur görmenizi istirham ederek yarın cuma namazını müteakip burada olacağım inşaallah.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Selamun aleykum!
Az evvel muttali oldum adıma açılan röportaj konusundan. Geç kalmışlığın mahçubiyetiyle yine de mazur görmenizi istirham ederek yarın cuma namazını müteakip burada olacağım inşaallah.
Aleyküm selam.
Abi acelesi yok. Pazara kadar soracağız, cevaplar başka bir konuda olacak zaten. ÆSir ayarlıyor hepsini. :)

Sıkıştıran saçma sorular sormayın...
5 yıl sonra nerede olmak istersin? İnsanlar gittikçe daha sapkın oldu yoksa abartıyorum? Moderatör olma niyetin var mı? Gıcık olduğun(kların) var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter