200₺ Klavye+Mouse Set Önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lHGl

Üyecik
Merhabalar, Vatan Bilgisayar'dan THERMALTAKE Tt eSPORTS Commander Combo Kırmızı Türkçe Oyuncu Klavye+ Mouse seti - Vatan Bilgisayar bu klavyeyi sipariş etmeyi düşünüyorum başka önerebileceğiniz ürün var mı? Birde vatan pc web sitesinden alışveriş eden oldu mu vatan dan kutusu hiç açılmamış sıfır ürün gönderiyorlar dimi bir kaç forumda okumuştumda iade ürünü ya da kutusu açılmış ürün çıkar diye tereddüt ettim daha önceden internet sitesinden alışveriş yapan oldu mu?

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Vatan Internet sitesinden 2 defa alisveris yaptim. Herhangi bir sorun yasamadim.

DarkGuard24

Asistan

lHGl

Üyecik
thermaltake nasıldır onda karar verdim ama iyi marka kaliteli ürünler yapar diye düşünüyorum

Merhabalar, Vatan Bilgisayar'dan THERMALTAKE Tt eSPORTS Commander Combo Kırmızı Türkçe Oyuncu Klavye+ Mouse seti - Vatan Bilgisayar bu klavyeyi sipariş etmeyi düşünüyorum başka önerebileceğiniz ürün var mı? Birde vatan pc web sitesinden alışveriş eden oldu mu vatan dan kutusu hiç açılmamış sıfır ürün gönderiyorlar dimi bir kaç forumda okumuştumda iade ürünü ya da kutusu açılmış ürün çıkar diye tereddüt ettim daha önceden internet sitesinden alışveriş yapan oldu mu?
Set olarak değil de ayrı ayrı toplam 220tl yapan aşağıdaki klavye + mouse ürünlerini alternatif olarak önerebilirim:

stat counter