200 TL'ye RGW Türkiye'nin en ucuz Mekanik Klavyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kağan Oduncu

Üyecik
GamePower Warlock almak istiyenler bana soru sorabilir, Outemu gibi markalı ve güzel bir switchi kullanıp çok güzel renk modlarıyla birlitke bize sunan gamepower markasının warlock ürünü almaya değer mi? bence değer bu fiyata gerçek mekanik klavye. Klavyeyle ilgili sorusu olanlar bana burdan sorabilir. Hepsini yanıtlayacağım.
0_o

Not: Benimki Blue (mavi) switch.

Salawdaha

Asistan
GamePower Warlock almak istiyenler bana soru sorabilir, Outemu gibi markalı ve güzel bir switchi kullanıp çok güzel renk modlarıyla birlitke bize sunan gamepower markasının warlock ürünü almaya değer mi? bence değer bu fiyata gerçek mekanik klavye. Klavyeyle ilgili sorusu olanlar bana burdan sorabilir. Hepsini yanıtlayacağım.
0_o

Not: Benimki Blue (mavi) switch.
Memnun musun blue switch kafa ütülemiyor mu ? evde yanlız msıın rahatsız olan yok mu ?

Kağan Oduncu

Üyecik
Memnun musun blue switch kafa ütülemiyor mu ? evde yanlız msıın rahatsız olan yok mu ?
evde ailemle birlikte yaşıyorum, kafa ütülettiğini söyleyemem. Ben Leauge of Legends oynuyorum daha çok. O yüzden blue switch tercih ettim ve gerçekten sesi çok ama çok mutlu ediyor insanı. Gerçi insandan insana da değişir.Klavyede şuana pek sorun yaşamadım. Rahatsız olan yok kapıyı kapatmasam bile kimse gelip şu klavye cok gürültülü kapat şunu falan dediği olmadı. zaten akşama doğru kapıyı kapatıyorum. Gerçekten sesinden ve switchlerinden memnunum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide %100 Anti-ghosting olduğunu söyleyebilirim 33 tane aynı tuşa bastığımda algıladı. Sınırı olduğunu düşünmüyorum zaten 33 tane tuşu aynı anda algılayan hepsini algılar diye düşünüyorum :d.

Kağan Oduncu

Üyecik
Blue diye black swtich çıkardıkları içindir.
blue switch diye black switch çıkardıkları için mi :d? olum saçmalama gayette blue switch ve ben cherry mx lere de kailh lerede baktım aralarında ses bakımından en hoş switch'i outemu olarak düşünüyorum. Oyundaki performansı da çok hızlı iletim sağlıyor ve dediğim gibi antighosting olduğu için rahat. Black Switch'in anlamını biliyor musun ondan bile emin değilim.

Bi ıssırabilsem

Profesör
Blue swtich hızlı geri bildirim için click sesli bu ses kendiniz kullanırken çok zevkli gelebilir ama misafir çocuğu oturduğunda anlarsınız.

Kağan Oduncu

Üyecik
Blue swtich hızlı geri bildirim için click sesli bu ses kendiniz kullanırken çok zevkli gelebilir ama misafir çocuğu oturduğunda anlarsınız.
:D misafir çocuğu oturduğunda anlarsınız derken neyi kastettin anlamadım.

Blue diye black swtich çıkardıkları içindir.
Alakası yok ses gerçekten çok fazla, benim odam diğer odalara uzak o yüzden ailemin bir şikayeti olmadı odalar arasında kalın duvarlar var o yüzden pek ses gitmiyor. Gayette gürültülü olduğunu söyleyebilirim.

Logithx

Profesör
Klavyenin çok ses çıkarması önerilmez artık oyun esnasında mikrofon ses gitme gibi sorunlara neden oluyor arrık klavyeler daha yumuşak basımlı olarak üretiliyor oyuncular çok ses çıkmasını istemez ama bazı kişilerde ses çıkmasını ister tercih meselesi..

Kağan Oduncu

Üyecik
Klavyenin çok ses çıkarması önerilmez artık oyun esnasında mikrofon ses gitme gibi sorunlara neden oluyor arrık klavyeler daha yumuşak basımlı olarak üretiliyor oyuncular çok ses çıkmasını istemez ama bazı kişilerde ses çıkmasını ister tercih meselesi..
Mikrofonda ses gitmesi çok önemsencek bi olay değil, Mesela moba- (lol,dota gibi tuşların sürekli aynı tuşlara ard arda hızlı bir şekilde basılması gerektiği oyunlarda) Blue switch kullanılması daha doğrudur. Zaten daha çok fps oyunu oynaya kişilerin (Csgo-ets2-rocketleauge) belirli tuşlara sürekli basılı tutması gerekmekte ise red switch tercih etmeleri daha doğrudur (Mesela Csgoda sürekli w ye basılı tutuyoruz, yada ets2 de).
Oyundan oyuna değişir, hala bir cok firma sesli switchler üretmeye devam ediyor. Dediğiniz yalnış

Corsair'in güzel bir klavyesi (y)
Benim bildiğim o klavyede tek renk var kırmızı sadece o biraz kötü

Logithx

Profesör
Mikrofonda ses gitmesi çok önemsencek bi olay değil, Mesela moba- (lol,dota gibi tuşların sürekli aynı tuşlara ard arda hızlı bir şekilde basılması gerektiği oyunlarda) Blue switch kullanılması daha doğrudur. Zaten daha çok fps oyunu oynaya kişilerin (Csgo-ets2-rocketleauge) belirli tuşlara sürekli basılı tutması gerekmekte ise red switch tercih etmeleri daha doğrudur (Mesela Csgoda sürekli w ye basılı tutuyoruz, yada ets2 de).
Oyundan oyuna değişir, hala bir cok firma sesli switchler üretmeye devam ediyor. Dediğiniz yalnış
Kişisel tercihtir cs go bir çok kişide karşılaştım tamam bas konuş olduğu için sorun çok fazla yok ama konuşurken konuşanın sesini bastırdığıylada karşılaştım discord'tan çok tepki aldığımda oldu tepki verdiğim kişilerse oldu oyun esnasında ama benim tercihim çok ses çıkarmayan klavyeler kullanmak mekanik klavyenin kullanım amacı tepkime süresidir..

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
GamePower ben önermiyorum kimseye.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Bi ıssırabilsem

Profesör

Kırmızı olduğu için aldım zaten.

Ekli dosyalar

K8GERSKY

Asistan

İsterse ışık olmasın, bozulduğunda anlarsın neden tavsiye edilmediğini. Corsair'in yanında Gamepower konuşmak bile ayıp.

stat counter