2015'te joomla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


donmezhasan

Asistan
Katılım
11 Ara 2015
Mesajlar
109
Puanları
16
Joomlanın her ne kadar şahsıma göre wordpres ile yarış içinde olduğunu düşünsem de çok geriden geldiği aşikardır. Buradaki geriden kelimesindeki tanım dünya genelindeki kullanımı. Evet joomla wordprese göre daha az kullanılıyor.
Fakat her ikisini de kullanmış biri olarak joomlada yapabileceklerinizin sınırı yok. Tamamen hayal gücünüze bağlı. İstediğiniz uygulamayı extension.joomla.org adresinden bulabilirsiniz.
Peki 2015 joomla için nasıl geçti. 2014 te 3.0'a yükselen joomla şu an 3.4.5 sürümüne kadar yükseldi. Google ile mükemmel uyum sağlayan joomla özgün makaleler ile kısa zamanda site içeriğinin sektöründe iyi yerlere gelebilmektedir.
Son sürümde bir kaç ufak düzeltmeler yapıldı Kararlı sürüm olacak olan 3,5 sürümüne kısa zaman kaldığı joomla geliştiricileri tarafından duyuruldu. Tahminim 2016 başlarında 3,5 sürümüne yükseltilebilir.
Shiftdelete'te joomla kullanıcıları azınlıkta olduğunu görüyorum. 2015te hiç konu açılmamış. Joomlayı şiddetle tavsiye ederim. Kurulumda belki sorun yaşayabilirsiniz ama bunu da host firmalarının ücretsiz kurulumlarından yararlanabilirsiniz. Forumlarda da her türlü sorunun çözümü vardır. Ben bile buradan dilimin döndüğü kadar destek verebilirim. Has Web Tasarım sitesinden de iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst
stat counter