2017 BMW 8 Concept

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ShiftBoss

SDN Okuru
Yasaklı
Katılım
15 Mar 2017
Mesajlar
461
Puanları
63
Konum
Dünya
BMW 8 serisi 18 yıl sonra geri döndü

BMW 8 Serisi'nin konsepti resmi olarak tüm detaylarıyla ortaya çıktı..

Üretildiği 1989 ile 1999 yılları arasında otomobil tarihinin önemli modellerinden bir tanesi olmayı başaran 8 Serisi yeni yüzüyle 2018'den itibaren tekrar sokaklara çıkacak..

8 Serisi'nin üretime hazır versiyonundan önce tasarım hatlarının sinyallerini barındıran konseptini tanıtmayı tercih eden BMW gösteriyi bugünden itibaren başlatıyor..

Konseptin dış tasarımına detaylı olarak baktığımızda bütünsel olarak oldukça keskin ve büyük bölümler göze çarpıyor. 21 inç büyüklüğündeki jantlarla tamamlanan detaylar arasında hava kanalları, böbrek ızgara, karbon fiber difüzör ve egzozlar öne çıkıyor..

Konseptin içerisine girdiğimizde yatay bir çizgi şeklinde yolcuyla sürücüyü ayıran konsol üzerine yerleştirilen multimedya ekran, vites topuzunun tasarımı ve elektronik sürücü ekranı fark oluşturan parçalar arasında..

Gerek konsept gerekse üretime hazır versiyonlarda sunulacak olan motor seçenekleriyle ilgili bilgi paylaşmayan BMW üretime hazır versiyon konusunda şimdiden oldukça iddialı..


  • BMW binek otomobil sınıfının en tepesine yerleşecek olan 8 Serisi 18 yıl sonra geri döndü.

  • Üretildiği 1989 ile 1999 yılları arasında otomobil tarihinin önemli modellerinden bir tanesi olmayı başaran 8 Serisi yeni yüzüyle 2018‘den itibaren yollardaki yerini alacak.
  • BMW 8 konsept tasarımı Alman otomotiv devinin sosyal medya hesaplarında yayınlanan fotoğraflarla görücüye çıktı.

kaynak : 2017 BMW 8-Series Concept - Sayfa 1 - Galeri - Otomobil - 27 Mayıs 2017 Cumartesi
 
Üst
stat counter