2500 Tl'ye kadar olan f/p telefonlarından hangisi? -Anket

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Aşağıdaki Fiyat/Performans Telefonlarıdan Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    44

kamii

Üyecik
Güncel fiyatları 2500 Tl altında olan telefonlardan hangisini tercih ederdiniz. LG V30+ eski olmasa diğerlerinden daha iyi duruyor ama (hem işlemci hem özellikler bakımından) diğer modeller de fazlasıyla rekabetçi.

[email protected]

Profesör
hepsinin farklı öne çıkan özelliği var sizin aradığınız özellikler önemli ona göre seçmek lazım

kamii

Üyecik
elim v30 plus modeline gitti lg den soğusamda

onun yerine note 8 proda olur
Media Tek'e bir türlü ısınamadım. Daha önce hiç LG kullanmadım var mı kronik bir sıkıntısı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

snapdragon 835 en iyilerinden birisi

amiral gemisi resmen
Sıkıntı çıkaracağı tek alan güncelleme alma olur herhalde?

Sardaukar

Profesör
Media Tek'e bir türlü ısınamadım. Daha önce hiç LG kullanmadım var mı kronik bir sıkıntısı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkıntı çıkaracağı tek alan güncelleme alma olur herhalde?
zannetmem bence alır

Kararsız23

Profesör
Meizu 16th aralarından en güçlüsü fakat güncelleme işi biraz sıkıntılı.

Lg V30+ Meizu 16th varken alınmaz. İkisi de güncelleme almayacak ve Meizu 16th daha üstün.

Rn 8 Pro Meizu 16th ve V30+'tan sonra listedeki en güçlü telefon. Güncelleme önemliyse tercih edilebilir.

Mi 9T daha yenilikçi bir telefon. Performans anlamında Rn 8 Pro ile hemen hemen aynı. Belki bir tık gerisinde.

Diğerlerine bakabiliyorken 16Xs önermem.

kamii

Üyecik
Meizu 16th aralarından en güçlüsü fakat güncelleme işi biraz sıkıntılı.

Lg V30+ Meizu 16th varken alınmaz. İkisi de güncelleme almayacak ve Meizu 16th daha üstün.

Rn 8 Pro Meizu 16th ve V30+'tan sonra listedeki en güçlü telefon. Güncelleme önemliyse tercih edilebilir.

Mi 9T daha yenilikçi bir telefon. Performans anlamında Rn 8 Pro ile hemen hemen aynı. Belki bir tık gerisinde.

Diğerlerine bakabiliyorken 16Xs önermem.
-Meizu 16Th'ı distribütör garantili bulması biraz zor diye LG V30+'ı listeye ekledim. (Bir de suya ve toza karşı sertifikalarının olması cezbediciydi.) Ben de güncelleme alma konsunda sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum.
-SD 730, G90T'ye göre bariz üstün gösteriliyor karşıaltırma sitelerinde, ama ne kadar stabil çalıştıkları konusunda bir fikrim yok.

Teşekkürler.

stat counter