2500 Tl'ye kadar olan f/p telefonlarından hangisi? -Anket

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Aşağıdaki Fiyat/Performans Telefonlarıdan Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    44

Kararsız23

Profesör
-Meizu 16Th'ı distribütör garantili bulması biraz zor diye LG V30+'ı listeye ekledim. (Bir de suya ve toza karşı sertifikalarının olması cezbediciydi.) Ben de güncelleme alma konsunda sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum.
-SD 730, G90T'ye göre bariz üstün gösteriliyor karşıaltırma sitelerinde, ama ne kadar stabil çalıştıkları konusunda bir fikrim yok.

Teşekkürler.
Versus.com'u işlemci karşılaştırmalarında kullanmanızı önermem. Bir aralar exynos 9610'u sd 845'ten üstün gösteriyordu. O gün bıraktım siteyi .kullanmayı

Webhead

Profesör
N11- İncehesap satıcısından 2343’e aldım.

Teşekkür ederim:)

Webhead’ten önce davrandım😂
RN8 Pro'yu benden önce alacağını biliyorum o yüzden benden önce davranmana şaşırmadım benim durumları biliyorsun bu arada hangi rengini sipariş ettin Orman Yeşili'ni sipariş ettim de bana
Biz kredi kartı ile alacağız bende durumlar şimdilik böyle büyük ihtimal benim Mİ9T 29 Kasım'a kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

redmi note 7yi unutmuşsunuz sanırım;)
Note 8 Pro varken mi ?
Ciddi olamazsın

BOLT

Doçent
RN8 Pro'yu benden önce alacağını biliyorum o yüzden benden önce davranmana şaşırmadım benim durumları biliyorsun bu arada hangi rengini sipariş ettin Orman Yeşili'ni sipariş ettim de bana
Biz kredi kartı ile alacağız bende durumlar şimdilik böyle büyük ihtimal benim Mİ9T 29 Kasım'a kaldı

Note 8 Pro varken mi ?
Ciddi olamazsın
Evet ciddiyim.ayrica durumu karıştırmayın.Ben note 8 pro için değil öbür modeller için dedim

Meizu guzel olabilir. Fakat çok satılan bir cihaz değil.cihaz aşırı güzel olabilir.Fakat çok satilmiyorsa önerilir mi? Önerilmez..

Yazan Adam

Üyecik
Xiaomi Redmi Note 8 Pro'yu bilemem ama Xiaomi Mi 9T modelini önerebilirim. Telefonu inceleme fırsatım oldu, baya beğendim telefonu. Ekranı, kamerası hoşuma gitti.

Webhead

Profesör
Evet ciddiyim.ayrica durumu karıştırmayın.Ben note 8 pro için değil öbür modeller için dedim

Meizu guzel olabilir. Fakat çok satılan bir cihaz değil.cihaz aşırı güzel olabilir.Fakat çok satilmiyorsa önerilir mi? Önerilmez..
Ankette Meizu'nun olması gereksiz bence hem Meizu'dan bahseden kim ben RN8 serisi varken RN7'nin olması mantıklı değil çünkü fiyat olarak RN8 ile hiçbir farkı yok ayrıca sen hangi durumu karıştırma diyorsun anlamadım ?

BOLT

Doçent
Ankette Meizu'nun olması gereksiz bence hem Meizu'dan bahseden kim ben RN8 serisi varken RN7'nin olması mantıklı değil çünkü fiyat olarak RN8 ile hiçbir farkı yok ayrıca sen hangi durumu karıştırma diyorsun anlamadım ?
Durumu karistirmayindan kastım rn7 yi rn8 pro için değil diğer modeller için dememdi

Durumu karistirmayindan kastım rn7 yi rn8 pro için değil diğer modeller için dememdi
Çünkü zaten rn8 pro rn7 ye bin basar.bunu hepimiz biliyoruz.Mi9t ve lgv30 da öyle.Fakat meizu için aynı şeyleri söyleyemem.Demek istediğim sadece meizu serileri yerine Ankete rn7 128 gblik modeli koyulsa olur

Webhead

Profesör

Çünkü zaten rn8 pro rn7 ye bin basar.bunu hepimiz biliyoruz.Mi9t ve lgv30 da öyle.Fakat meizu için aynı şeyleri söyleyemem.Demek istediğim sadece meizu serileri yerine Ankete rn7 128 gblik modeli koyulsa olur
Meizu'dan bahseden kim ?
RN7 gereksiz dedim çünkü RN8 ile fiyatları aynı seviyede RN8 Pro ise bence bu yılın en iyi f/p telefonu bunu hepimiz biliyoruz
Haklısın Meizu yerine RN7 ve RN8 ankette olmalıydı

Xiaomi Redmi Note 8 Pro'yu bilemem ama Xiaomi Mi 9T modelini önerebilirim. Telefonu inceleme fırsatım oldu, baya beğendim telefonu. Ekranı, kamerası hoşuma gitti.
Ben 2 modeli de öneririm ikisini de Teknosa'da inceledim telefon alacak kişi Mİ9T de alsa RN8 Pro da alsa pişman olmaz ben Mİ9T istiyorum çünkü tasarım ve ekranını daha çok beğendim

BOLT

Doçent
Meizu'dan bahseden kim ?
RN7 gereksiz dedim çünkü RN8 ile fiyatları aynı seviyede RN8 Pro ise bence bu yılın en iyi f/p telefonu bunu hepimiz biliyoruz
Haklısın Meizu yerine RN7 ve RN8 ankette olmalıydı

Ben 2 modeli de öneririm ikisini de Teknosa'da inceledim telefon alacak kişi Mİ9T de alsa RN8 Pro da alsa pişman olmaz ben Mİ9T istiyorum çünkü tasarım ve ekranını daha çok beğendim
Ankette yazıyor ya o yüzden dedim.

AlteredTech

Profesör

Note 8 Pro varken mi ?
Ciddi olamazsın
Siyah renk aldım hocam, alışveriş kredisi ile aldım ama çok faiz eklemedi. Totalde 2350

KpttpK

Üyecik
1700 TL ye yurtdışından pasaporta kayıtlı garantisiz satış yapanlar var global romlu. Alsak nasıl olur acaba..

Cvnmrt

Doçent
Güncel fiyatları 2500 Tl altında olan telefonlardan hangisini tercih ederdiniz. LG V30+ eski olmasa diğerlerinden daha iyi duruyor ama (hem işlemci hem özellikler bakımından) diğer modeller de fazlasıyla rekabetçi.
Mi 9T ya da Redmi Note 8 Pro öneririm
Yardımcı olması için youtube tr'de bulduğum videolar

kamii

Üyecik

Hocam listedeki en kötü meizunun antutu v8 i 200k üstünde, ram i ise min 6GB. Yorumlarda gereğinden fazla hor görmüşsünüz sanki :)

Mi 9T ya da Redmi Note 8 Pro öneririm
Yardımcı olması için youtube tr'de bulduğum videolar
Çok teşekkürler. Media Tek e güvenebilecek olsam kesin note 8 pro alırım da, SD daha güvenilir liman gibi. :)

BOLT

Doçent
Hocam listedeki en kötü meizunun antutu v8 i 200k üstünde, ram i ise min 6GB. Yorumlarda gereğinden fazla hor görmüşsünüz sanki :)

Çok teşekkürler. Media Tek e güvenebilecek olsam kesin note 8 pro alırım da, SD daha güvenilir liman gibi. :)
Hocam ben meizu çok kötü bir cihaz demiyorum.benim demek istediğim çok fazla satılan bir cihaz olmaması.Yani meizu daha iyi olabilir Rn7 den.Fakat satış rakamları aynı olmadığı için tercihim listeye rn7 eklenmesi.

stat counter