3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
En yakın zamanda açıklanacaktır arkadaşlar, belkide bana çıkmıştır. :cool:

gogobaba

Üyecik
4 Your Entries
404 Total Entries
Ended
3 Adet Spigen Kılıf
This Competition has ended

gogobaba

Üyecik
sonuçları öğrenebilen var mı ?

52 de 6 şansım var idi :p
Kılıfıda ihtiyacım var, bu sefer kısmet olsa bari.
Facebook ta falan da rastlamadım sonuçlara.
Bulan, bilen varsa paylaşırsa seviniriz. Yada kazanan var ise bize kazandım, hediyemide alıverdim desin bari.
Malum editörler yoğundur belki , en azından bulan paylaşır, kazanan aldım hediyemi der.

Ekli dosyayı görüntüle 69085
şurada ki çekiliştede günlerce yırtındık, hatta twitterdan, instaghram dan dahi yazdık. Hatta direkt HAKKI ALKAN'A dahi yazdım, instagramdan ve Twitterdan, hiçbir kimse kaale almadı, geri dönüş yapmadı, cevap vermeye zahmet etmediler. Resmen kaynadı gitti. ShiftDelete.net 'i dahi aradım ulaşamadım.

Sanırım eski SHİFTDELETE AİLE ortamı artık yok maalesef. Derdim 3 kılıf dan çıktı artık, zaten bakın alıntı yaptığım yerde katılım o kadar az ki, haber verdiğim 1i kardeşi 1i arkadaşım ile 52 katılımın 18ini biz yaptık. 3 kılıf birimize düşmezmi, matematiksel olarak da şansımız çok yüksek idi, ama dedim ya kaynattılar gittiler. Yakıştıramıyorum gerçekten ama maalesef oluyor böyle gariplikler. İnşallah Hakkı Alkan veya editörlerle karşılaşırız bir yerde çıkarıp telefonum üzerindeki kılıfı onlara hibe edeceğim.

Wobinim

Üyecik
Arkadaşlar niye kızıyorsunuz anlamıyorum adam oraya yıl yazmamış ki 2020 30 mayıs o.

Sourena

Doçent
Acele etmeyin hele bekleyin. Siz tetil yapıyorsanız adamlar da yapıyor veya bir yerlere aileninin yanına gidiyor sırf çekiliş için iptal edecek değiller ya.. Sabır edin

stat counter