3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


gogobaba

Üyecik
Katılım
19 Şub 2007
Mesajlar
98
Puanları
18
Arkadaşlar niye kızıyorsunuz anlamıyorum adam oraya yıl yazmamış ki 2020 30 mayıs o.
30 Mayıs 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız! yazmış olmasalar dı vallahi en mantıkloı açıklamala senin ki olacak idi. Zaten kıraldan çok kıralçı var. sanırsın kendileri almış çekiliş yapmış dağıtıyorlar, yahu net bilgin yok ise tatava yapma konuşma, ama illa muhalefet yapacak ya, yandaş medya dediklerinden. Bz yetkili ararken yetkisiz ne kadar var ise döküldü. Bu çekilişi yorumlayan zihniyet bundan 1 öncekiş dediileri ile belgeleriyle resimleriyle yazıp izah istediğimizde neden bize hak vermediler. Neden oraları es geçtiler diye düşünmemek elde değil. Neyse ya alt tarafı 3 kılıf, bundan öncede verilmeyen açıklanmayan 3 kılıf idi, sanırım aynı 3 kılıf katalanıp katlanıp ısıtılıp ısıtılıp çekiliş yapılıyor ama ne hikmetse hiç kazananı yok.

zaten çoook eskiden ulaşıp sorduğımda biz faceden yaptık çekilişi, kazanan bildiriyoruz falan gibi hiç de tatmin edici cevaplar alamamıştım. ŞEFFAF OLMAK LAZIM BU RTÜR ŞEYLERDE. ver linkini gene izlet videonu reklamını mı kazanacaksın, trajınımı artıracaksın, hit'mi yapacaksın yap. Ama ŞEFFAF OL, çekilişi burdan duyurup katılıp falanca yerden açıkladım, orası olmadı insta canlı ya geldim, orası olmadı youtube dan yaptım, aaa siz bulamamışsınız, HİÇ ETİK DEĞİL, ŞAİBELİ DURUYOR, GÜVEN KALMIYOR. Neyse iyi bayramlar, nasılsa bize hergün bayram , delirttiler en sınunda :p
 

gogobaba

Üyecik
Katılım
19 Şub 2007
Mesajlar
98
Puanları
18
Spigen Türkiye, bu başlık altında sorularınızı cevaplıyor!

Ayrıca Spigen Türkiye olarak öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet noktasında Spigen Türkiye'ye yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 24 Mayıs tarihinde başlayıp 30 Mayıs tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 24 Mayıs'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 30 Mayıs 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!

Güncelleme: Şanslı 3 kişi belli oldu.

Sefa Çoruk
Recep Enes Öcalan
Emre Dibiç

Hediyemizi kazanan şanslı kişiler oldu. Kendileri ile iletişime geçeceğiz. Başka bir hediye gönderisinde buluşmak üzere!

Güncelleme: Şanslı 3 kişi belli oldu.
Sefa Çoruk
Recep Enes Öcalan
Emre Dibiç
Hediyemizi kazanan şanslı kişiler oldu. Kendileri ile iletişime geçeceğiz. Başka bir hediye gönderisinde buluşmak üzere!
 
Üst
stat counter