3 Telefon Arasında Kaldım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

okan1422

Üyecik
Arkadaşlar Huawei P20 lite, Asus Zenfone 5 ve Samsung Galaxy Note 7 FE arasında çok kaldım. Asus ve Note 7 hakkında çok güzel yorumlar var 2500TL ye kadar alabilme gücüm var. Bu telefonlara ek olarak önerebileceğiniz bundan daha iyi diyebileceğiniz telefonlar da varsa önerilerinizi bekliyorum.

Abemko

Üyecik
Şu an p20 lite kullanıyorum gayet memnunum. Ama bütçene uygun xiaomi mi 6 yada one Plus 5 öneririm

Dark Wolf

Üyecik
Bence o fiyata mı 6 yada Nokia 8 alabilirsin hem bunlardan da daha iyi telefonlar

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bu seçeneklerden note fe derim

Başka öneri olarak
Xiaomi Mi mix 2
Xperia xz1
Nokia 8

okan1422

Üyecik
Bu seçeneklerden note fe derim

Başka öneri olarak
Xiaomi Mi mix 2
Xperia xz1
Nokia 8
Asus Zenfone 5 benim saydıklarım arasında en iyisi olduğu söyleniyordu. Beni biraz da tasarımı ve 2018 model olması da cezbetti açıkcası. Bu saydıkların performans vs olarak mükemmel telefonlar ama Sony Türkiye piyasasından çekilecek olması, Nokia nın tasarımsal olarak hoşuma gitmemesi , Xiaomi nin de İthalatçı garantili olması tarafı beni düşünmemeye itti. Zenfone 5 alsam pişman olurmuyum acaba? İnan 1 aydır her gün telefon araştırması yapıyorum. En cazip FE ve Asus Zenfone 5 oldu bunlar arasında da kamerasının biraz daha üstün olmasından ve 2018 model tasarıma, ekran kasa oranının çok iyi olmasından dolayı aklıma yatan Zenfone 5 oldu sen ne diyorsun bu konu hakkında acaba?

kaanm55

Dekan
Huawei P20 Lite ve Note FE'yi unut.
Nokia 8, Sony XZ1, Xiaomi Mi Mix 2 öneririm.

okan1422

Üyecik
Huawei P20 Lite ve Note FE'yi unut.
Nokia 8, Sony XZ1, Xiaomi Mi Mix 2 öneririm.
Asus Zenfone 5 benim saydıklarım arasında en iyisi olduğu söyleniyordu. Beni biraz da tasarımı ve 2018 model olması da cezbetti açıkcası. Bu saydıkların performans vs olarak mükemmel telefonlar ama Sony Türkiye piyasasından çekilecek olması, Nokia nın tasarımsal olarak hoşuma gitmemesi , Xiaomi nin de İthalatçı garantili olması tarafı beni düşünmemeye itti. Zenfone 5 alsam pişman olurmuyum acaba? İnan 1 aydır her gün telefon araştırması yapıyorum. En cazip FE ve Asus Zenfone 5 oldu bunlar arasında da kamerasının biraz daha üstün olmasından ve 2018 model tasarıma, ekran kasa oranının çok iyi olmasından dolayı aklıma yatan Zenfone 5 oldu sen ne diyorsun bu konu hakkında acaba?
Herkes bu 3 telefonu öneriyor ama bir üstte de yazdığım nedenlerden dolayı aklıma Zenfone 5 yatıyor. Bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

Sucrofe

Profesör
Note FE adamdır. 16:9 ekran formatı ve 2K çözünürlüğündeki Süper Amoled ekranı, su geçirmezliği, S-Pen'i, tasarımı ile alınası bir telefon bana kalırsa.

16:9 ekran formatı bile alınması için bir sebep, örnek ektedir:

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Zenfone 5 güzel cihaz bişey diyemem ama ben 2500tl yi yatırmazdım z5 e
Neden dersen
Orta seviye cihaz
Asus cihazlarıyla ilgilenmiyor buna şahit oldum
Malzeme kalitesi çok dandik bu asus un her modelinde aynı
Ve z5 in ederi 2000tl 2000tl iken alsanız bişey demezdim ama 2500 çok bence
(Yüz tanıma var ama iyi çalışmıyor)

okan1422

Üyecik
Zenfone 5 güzel cihaz bişey diyemem ama ben 2500tl yi yatırmazdım z5 e
Neden dersen
Orta seviye cihaz
Asus cihazlarıyla ilgilenmiyor buna şahit oldum
Malzeme kalitesi çok dandik bu asus un her modelinde aynı
Ve z5 in ederi 2000tl 2000tl iken alsanız bişey demezdim ama 2500 çok bence
(Yüz tanıma var ama iyi çalışmıyor)
XİOMİ Mİ MİX 2 bu söylediklerinizi karşılıyor mu peki? Türkiye garantisi yok. Telefonlarıyla ilgilenmeleri dediğiniz üzere ülke içinde yok. Bu telefon üst segment telefon değil bildiğim kadarıyla bu da orta segment bir telefon. Kamera özelliği Zenfone 5 den iyi değil bildiğim kadarıyla. Malzeme kalitesini bilmiyorum tabi ama okuduğum hiç bir yerde bu telefon hakkında kötü bir yorum görmedim. Zenfone 5'e 2018 model telefona 2300tl vermek yerine mi mix2 ye 2400 vermek daha mı mantıklı sizce?

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
XİOMİ Mİ MİX 2 bu söylediklerinizi karşılıyor mu peki? Türkiye garantisi yok. Telefonlarıyla ilgilenmeleri dediğiniz üzere ülke içinde yok. Bu telefon üst segment telefon değil bildiğim kadarıyla bu da orta segment bir telefon. Kamera özelliği Zenfone 5 den iyi değil bildiğim kadarıyla. Malzeme kalitesini bilmiyorum tabi ama okuduğum hiç bir yerde bu telefon hakkında kötü bir yorum görmedim. Zenfone 5'e 2018 model telefona 2300tl vermek yerine mi mix2 ye 2400 vermek daha mı mantıklı sizce?
Ben 2sinede para vermem sadece önerdim
Ben paramı denkleştirip xz1 alacağım benim için en önemlisi performans ve suya dayanıklılık
Sizin içinde kamera ve tasarım önemli galiba ozamn performansla işniz yoksa alın zenfone5 i ama fazla birşey beklemyin oyunda

okan1422

Üyecik
Şu an çok şaşırıyorum söylediklerinize gerçekten. Shift Delete bu cihazın kullanım testinde full ayarlarda akıcı bir şekilde Pubg oynayabiliyorlardı. Performans konusunda kötü demenizdeki gerekçeyi gerçekten anlamadım :)

BlondRookie

Asistan
Zenfone 5 derim ben :) telefonu gerçekten elinize alarak kullanın ondan sonra cihaz hakkında yorum yapın bence..

Inan Yetmen

Profesör
Hocam öncelikle note fe nin işlemcisi zenfone 5 ten daha iyi.
Sony türkiyeden kolay kolay çekilmez, çekilse bile kvk türkiyeden gitmeyeceği için garsntiniz yanmaz.
Note fe de mi 6 gibi ithalatçı garantili.
Önerim mi 6 ama ben olsam note fe alırdım :D

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Arkadaşlar Huawei P20 lite, Asus Zenfone 5 ve Samsung Galaxy Note 7 FE arasında çok kaldım. Asus ve Note 7 hakkında çok güzel yorumlar var 2500TL ye kadar alabilme gücüm var. Bu telefonlara ek olarak önerebileceğiniz bundan daha iyi diyebileceğiniz telefonlar da varsa önerilerinizi bekliyorum.
Galaxy Note FE seçenekler arasından en uygun telefon olacaktır. Nokia 8'de bakabilirsiniz.

stat counter