40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lgsever

Profesör
Evet son çaylarını meşrubatlarınızı için 4 gün katılımcı bekliyoruz.Bır süre iradenize sahip çıkın sindirim sisteminiz temizlensin.Vücudunuz rahatlasın.

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Sayın lgsever meyve yiyebilir miyiz?

lgsever

Profesör
Sayın lgsever meyve yiyebilir miyiz?
Ya tabi canım ben sizin beslenme alışkanlıklarınıza karısmıyorum sadece gündelik hayatta içtiğiniz suyun yerini tutamayacak onun kadar fayda sağlayamayacak içeceklerden bir süre uzak durmanız için bir toplu mücadele organize ediyorum.Zaten o yüzden en başta rubi cenet in o kısa su videosunu izleme şartı koydum.Eger izlemediysen mutlaka izlemelisin.Yoksa challengedan şüphe edersin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya onu bunu bilmem de biz sürecin sonunda can manay gibi su manyağı falan olmayalım.Hakikaten rol geregide olsa adam suyu yiyordu ya.O koca bardak sürahi gibi nasıl dikiyordu hayret ediyordum.Neyse su içme alışkanlığınıda bir nebze o kazandırdı diyebilirim bana.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Suyu severim de sadece su yeterli olmaz. Yanında en azından protein bazlı yiyecekler yemek gerekir diye düşünüyorum.

lgsever

Profesör
Suyu severim de sadece su yeterli olmaz. Yanında en azından protein bazlı yiyecekler yemek gerekir diye düşünüyorum.
Evet ama söylediğim gibi ben burada besin programı uygulamıyorum sadece tavsiyeler bölümünde kendi yaptıklarımı yazdım.Senide ekliyorum bu arada challenge a

lgsever

Profesör
Zaten 40 günün mantığı alışkanlık kazandırmak. Su manyağı olacağızzzo_O.
Aynen mesela 40 gün içerisinde belki olurda canım ceker diye kahve aldım içiyorum keşke içmez olaydım çok kötü geldi bitirmek için zorluyorum kendimi ıyy şelerli şekerli birde

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Gidip su içem bari. Yavaştan ısınmak lazım.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Aynen mesela 40 gün içerisinde belki olurda canım ceker diye kahve aldım içiyorum keşke içmez olaydım çok kötü geldi bitirmek için zorluyorum kendimi ıyy şelerli şekerli birde
Çay içerken şeker atmam, zaten çayla da aram yoktur. :D

Suyu çok içerim. Severim doğrusu. :)

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Bir saniye. Çay kahvede içmeyin derken şekerli olduğundan dolayı mı? Öyleyse ben zaten her gün su challange yapıyormuşum. Su içmeyi biraz arttırırsam birazda spor yaparsam tamam bu iş.

Son düzenleme:

lgsever

Profesör
Bir saniye. Çay kahvede içmeyin derken şekerli olduğundan dolayımı? Öyleyse ben zaten her gün su challange yapıyormuşum. Su içmeyi biraz arttırırsam birazda spor yaparsam tamam bu iş.
Hayır sadece şekerli olduğundan dolayı değil her bardak çay yerine bir bardak su ictiğini düşün.Çay ve kahvenin içindeki gereksiz tein kafein maddeleri çayın vücutta su tutması ve kansızlık yapması gibi birçok neden sıralanabilir.Maden suyu içmedeki amaç ise bizim satın aldığımız suların yumusak su diye nitelendirilmesi yani maden suları veya kaynak suyu sert su olduğu için ürünler için kullanışsız ama mineral yonüyle insan sağlığı için daha iyi satın sularda ise daha yumuşak ama yararli bileşenler daha az.

Çay içerken şeker atmam, zaten çayla da aram yoktur. :D

Suyu çok içerim. Severim doğrusu. :)
Listeye eklendin o zaman.Haydi er meydanına katılacak birkac yiğit daha yok mu iradeli

Bu arada daha sonra tekrar yazacam ancak bir günü tamamlayamadıysanız eğer korkulacak bir şey yok sadece artı atmazsınız 40 gunün sonunda kimin artısı çok ise o kazanacak.

Son düzenleme:

Sucrofe

Profesör

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Yok yok. Bana yararı olmaz bu uygulamanın, zaten sağlıklı besleniyorum ben; zararlı içecek tüketsem katılırdım ama beslenmem iyi. Sadece su ile olacak iş değil, mantıksız bana kalırsa.
Bence de sadece su ile olmaz. Bugün bir haber okudum. İki tane adam bir zamanlar bir yıl boyunca et ağırlıklı beslenmiş. Ama yanında az da olsa karbonhidrat almış. Yani demem o ki sadece su olmaz. En azından yanında az da olsa karbonhidrat, protein bazlı bir şeyler yemek gerekir.

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Bence de sadece su ile olmaz. Bugün bir haber okudum. İki tane adam bir zamanlar bir yıl boyunca et ağırlıklı beslenmiş. Ama yanında az da olsa karbonhidrat almış. Yani demem o ki sadece su olmaz. En azından yanında az da olsa karbonhidrat, protein bazlı bir şeyler yemek gerekir.
Zaten günlük yememize devam edeceğimiz için protein ve karbonhidrat almaya devam edeceğiz.

lgsever

Profesör
Yok yok. Bana yararı olmaz bu uygulamanın, zaten sağlıklı besleniyorum ben; zararlı içecek tüketsem katılırdım ama beslenmem iyi. Sadece su ile olacak iş değil, mantıksız bana kalırsa.
Ben size anlatıyorum işte ben sizin yemeğinize karışmıyorum.Sadece diğer içecekler yerine su içmeniz gerektiren bir mücadele başlatıyorum.

Dediğin haberi bende okudum.Ama bizim yaptığımız olayla bahsettiğin şeyi ilişkilendiremedim.Yani sanki ben size 40 gün boyunca sadece su için hiçbir şey yemeyin demişimde siz bize yok olmaz arada yemek te lazım diyormuşsunuz gibi.

Dediğin haberi bende okudum.Ama bizim yaptığımız olayla bahsettiğin şeyi ilişkilendiremedim.Yani sanki ben size 40 gün boyunca sadece su için hiçbir şey yemeyin demişimde siz bize yo olmaz arada yemek
Evet beslenmede önemli tavsiyeler kısmında yazmıştım.

Son düzenleme:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Dediğin haberi bende okudum.Ama bizim yaptığımız olayla bahsettiğin şeyi ilişkilendiremedim.Yani sanki ben size 40 gün boyunca sadecea su için hiçbir şey yemeyin demişimde siz bize yok olmaz arada yemek te lazım diyormuşsunuz gibi.
Ben de tam öyle anlamıştım. :D Yani konuyu yanlış anlamışım. İçecek olarak sadece su içilecek öyle değil mi? Eğer öyleyse zaten ben su ve ayrandan başka mümkün olduğunca içecek içmiyorum. Bunlar yeterli geliyor. Zaten kolayı sevmem, kahveyle de aram yoktur. :)

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Bu listedekilerine dikkat ediyorum tabiki her gün. :)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
HA BU ARADA YAZMAYI UNUTMUŞUM.CHALLENGE 12 TEMMUZ DA BAŞLIYOR. VE O GÜNÜ KURALLARA UYARAK TAMAMLAYAN YATMADAN ÖNCE BURAYA ARTI KOYUYOR.40 SONUNDA 1. 2. VE 3. YÜ BELİRLEYECEĞİZ.
Birinci olanın ödülü ne olacak? Bir damacana su mu? :D

Şaka bir yana ben de katılabilirim bu challenge'a. Yalnız ayran içmek serbest mi?

stat counter