40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kaanm55

Dekan
Son düzenleme:

lgsever

Profesör
Birinci olanın ödülü ne olacak? Bir damacana su mu? :D

Şaka bir yana ben de katılabilirim bu challenge'a. Yalnız ayran içmek serbest mi?
Ayran veya süt haftada en fazla 6 bardak.Bu arada ayran çok katı olmasın mümkünse.Ve tuzunu da fazla atmayın o da zararlı.Bu arada hazır ayranda yasak.Zaten onlar yoğurtla yapılmıyor tam.

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
Onu bunu boşverinde suya zam gelmiş. Nasıl içeceğiz 0.5'lik Erikli 1 lira. 19 litrelik Erikli 10 lira. Damacanayla gezelim daha kârlıyız.

Sucrofe

Profesör
Yok yok. Bana yararı olmaz bu uygulamanın, zaten sağlıklı besleniyorum ben; zararlı içecek tüketsem katılırdım ama beslenmem iyi. Sadece su ile olacak iş değil, mantıksız bana kalırsa.
Bence de sadece su ile olmaz. Bugün bir haber okudum. İki tane adam bir zamanlar bir yıl boyunca et ağırlıklı beslenmiş. Ama yanında az da olsa karbonhidrat almış. Yani demem o ki sadece su olmaz. En azından yanında az da olsa karbonhidrat, protein bazlı bir şeyler yemek gerekir.
Ben size anlatıyorum işte ben sizin yemeğinize karışmıyorum.Sadece diğer içecekler yerine su içmeniz gerektiren bir mücadele başlatıyorum.
Ben anladım zaten ama yararlı içecekler içiyorum ve hepsini bir anda kesip sadece su içmenin bana faydası olmaz, zararı olur. Bu uygulama daha çok, asitli ve alkollu içecekler tüketenler için faydalı olabilir.

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
Challenge ne demek?
Türkçesi yok mu bu kelimenin?

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
@Türkçesever buraya bir el at.

Usain

Citizen of the world
Yönetici
Mod. Adayı
Buldum...
40 GÜN SU İÇME YARIŞMASI

Türkçesever

Profesör
Buldum...
40 GÜN SU İÇME YARIŞMASI
Sanki biraz olmadı gibi.
"40 Gün Su İçme Meydan Okuması" olsa bence daha iyi olur.
Challenge ne demek?
Türkçesi yok mu bu kelimenin?
Forumu Türkçeleştirme konusunda uyarmıştım. Hâlen aynı duruyor. "Spoiler"i sürprizbozan yaptıramadım:
https://forum.shiftdelete.net/threads/guncelleniyoruz-bizi-ozleyin.532946/page-35#post-4576439
Sen katılıyor musun ?
Ben çaysız yapamam, beni zorlar.

Sanki biraz olmadı gibi.

Forumu Türkçeleştirme konusunda uyarmıştım. Hâlen aynı duruyor. "Spoiler"i sürprizbozan yaptıramadım:
https://forum.shiftdelete.net/threads/guncelleniyoruz-bizi-ozleyin.532946/page-35#post-4576439

O konuya bakmıyorlar, bakıyoruz diyip bakmıyorlar, bakıyorlar ve ilgilenmiyorlar seçeneklerinden biri hakim. :D:D

lgsever

Profesör
Sanki biraz olmadı gibi.

Ben no-fap tr de fazla uyumama için bir şey görmüştüm aynı böyle orada 40 gün uyumama toplu mücadelesi diyordu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Onu bunu boşverinde suya zam gelmiş. Nasıl içeceğiz 0.5'lik Erikli 1 lira. 19 litrelik Erikli 10 lira. Damacanayla gezelim daha kârlıyız.
Ya sizde bahane arıyorsunuz hep ben size demiyormuyum sert suda mineral vardır dayayın ağzınızı musluğa missss kireçli kireçli:):)

Ya keybedeni dövmüyorlar denersin bir iki gün baktın sevmedin bırak ekletiyorum senide itiraz yok :p

Son düzenleme:

kaanm55

Dekan

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
@lgsever Dostum ne zaman başlıyoruz? :) 12 Temmuz biraz geç değil mi? Bugünden başlayalım diyorum. :D

lgsever

Profesör
@lgsever Dostum ne zaman başlıyoruz? :) 12 Temmuz biraz geç değil mi? Bugünden başlayalım diyorum. :D
Evet 12 temmuz biraz geç olmuş.TOPLU SU MÜCADELESİ TARİHİ GERİYE ALINMIŞ OLUP 10 TEMMUZ YANİ YARIN BAŞLAYACAKTIR.KATILMAK İSTEYENLER İÇİN SON GÜN BUDUR.

KATILIMCILAR

@lgsever
@kaanm55
@xPhoenix06
@Sypnosis
@IDAHO
@Creative
@colite
@usain32
@Halktan Biri
@Sucrofe