45 bin TL ye kadar araba önerisi!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ishak042

Profesör
Maksimum 50 bin TL ye çıkabileceğim fazla yakmayan yani 100 km de maks. 5-5 buçuk litre, panelvan ticari araçlarda öneriye açıktır. Özellikle abs ve esp sistemi olursa çok iyi olur.

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Hocam benim arabayı size vereyim de söyleyeyim araba Eco mod dışında çok fazla yakar. Ardın eksikleri var. Her yeri çizik dolu. Arabayı yan sanayide yaptırdığım için garanti de buhar oldu. Arabada sis farı yok. Servise sordum;
"Beyefendi, aracınız sis farını desteklemiyor" dediler. (Cümle,evrimden geçirilmiştir.) Yani,araca sis farı olmuyormuş. Ama güzel araba. Köye gittim geldim. Sadece benzini OPET'te doldurdum. İki göz benzin gitti sadece. Ben 3 sene önce arabayı kırk yedi bin beşyüz liraya aldım. Şimdi elli bin olmuştur.

Şimdi yedim seni

Profesör
Hocam benim arabayı size vereyim de söyleyeyim araba Eco mod dışında çok fazla yakar. Ardın eksikleri var. Her yeri çizik dolu. Arabayı yan sanayide yaptırdığım için garanti de buhar oldu. Arabada sis farı yok. Servise sordum;
"Beyefendi, aracınız sis farını desteklemiyor" dediler. (Cümle,evrimden geçirilmiştir.) Yani,araca sis farı olmuyormuş. Ama güzel araba. Köye gittim geldim. Sadece benzini OPET'te doldurdum. İki göz benzin gitti sadece. Ben 3 sene önce arabayı kırk yedi bin beşyüz liraya aldım. Şimdi elli bin olmuştur.
Modelin en boş paketini almışsınız.

ishak042

Profesör
Sen öğrenci değil misin?

Nereden geldi bu para?😄
Yani alacağım derken ailem, biz alacağız. Bende diyordum kim soracaktı bu soruyu acaba diye 😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reno grubu da olur da symbok Joy paket hiiö hiç olmaz biraz kaliteli olsun eski olsun. Özellikle vw grubuna bayılıyorum.

ishak042

Profesör
Mesela megane 2 privilege en dolu paket nasıldır? 45 bin TL ye temiz bulunuyor. Tabi ondada esp yok. Esp biraz önemli

Bir Doblo öneririm ben.

Bunlar güzel de temizi bu fiyata bulunur mu ki. Genelde fiorino oluyor ama özellikle dizeller 150 170 bin km yi geçmemeli

ishak042

Profesör
Biz 32 ye aldık ön çamurluk kısmında hasar kaydı var sadece.
Tek sıkıntı oysa baya iyi

2001 passat ve megane 2006 privilege paketlere ne diyorsunuz

2000 octavia

Şimdi yedim seni

Profesör

2000 octavia
Tanıdık sıkışınca bizde kötü gün dostu olarak aldık mokka x vardı onu sattık buna devam ediyoruz.

Melih Beyefendi

Profesör
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
Mesela megane 2 privilege en dolu paket nasıldır? 45 bin TL ye temiz bulunuyor. Tabi ondada esp yok. Esp biraz önemli

Bunlar güzel de temizi bu fiyata bulunur mu ki. Genelde fiorino oluyor ama özellikle dizeller 150 170 bin km yi geçmemeli
Hocam Fiat arabaları önermiyorum. Aşırı benzin yakıyorlar. Hocam Megane 2 güzel. Hocam Passat'lar da sağlam ve güzel.

stat counter