4500 TL Bütçe ile Monitörlü Sistem Önerir Misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Ulen kasanın içindeymiş link açıklamasında da yazmıyorki :p.
Anakart hariç iyi olmuş sistem. Hep anakarttan kıslıyor nedense. FPS arttırmıyor düşüncesi çok yanlış bu anakart konusunda. E o zaman SSD FPS arttırmıyor al HDD geç :).

NousrAX

Asistan
Ulen kasanın içindeymiş link açıklamasında da yazmıyorki :p.
Anakart hariç iyi olmuş sistem. Hep anakarttan kıslıyor nedense. FPS arttırmıyor düşüncesi çok yanlış bu anakart konusunda. E o zaman SSD FPS arttırmıyor al HDD geç :).
Sisteme SSD koydum zaten, HDD yok. Birde anakart öyle kötü anakart değil ama daha iyisi de bulunabilir zaten ben hızlıca bulduklarımı yazdım. Onun sıkıntısı 4 RAM slotu yok, pasif soğutması yok diye hatırlıyorum, yanlış hatırlamıyorsam. Hocam bari siz de anakart önerin sistem tam olsun.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
Sisteme SSD koydum zaten, HDD yok. Birde anakart öyle kötü anakart değil ama daha iyisi de bulunabilir zaten ben hızlıca bulduklarımı yazdım. Onun sıkıntısı 4 RAM slotu yok, pasif soğutması yok diye hatırlıyorum, yanlış hatırlamıyorsam. Hocam bari siz de anakart önerin sistem tam olsun.
B450-A Pro dediğim gibi minimum :).

Brkmn

Asistan
Utku 1600 vardı ben 26000 yaptım. Aşağıdaki listede yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürüne gir. Ryzen 5 2600 yap. Ram'in tanesini 2 yap. Anakartı A-PRO yap. Monitör ekle. Utku hocam ben mönitörü koydum ama FreeSync yok sanırım. Sorun yaratabilir mi?
Hocam çok teşekkür ederim sistem için sipariş edicem ama ürünleri çok geç gönderiyorlarmış.
Bu arada Monitör'de dahil sistem 4.918.14 TL tuttu windows 10 kurulum ücreti de alıyorlarmış o da yaklaşık 48 tl daha para

Brkmn

Asistan
@Utkuversus Hocam yardımların için çok teşekkür ederim dayım bilgisayar parası olarak 2000 dolar yolladı onunla Unlost Pro Rtx 2060 lı versiyonu almaya karar verdim. Ekipmlar ile felan 12000 Tl ye tamamlarım. Alınca resmini gönderirim iyi günler

stat counter