7.1 Kulaklık önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mttzn

Doçent
Sizce hs50 mi alayım arctis 3 mü?Ben hs50 dusunuyorum suan.Stereo daha iyi deniyor.

Steelseries artic3 mic sorunu
Bu tur sorunlar da çok
Bu bir sorun değil ki özellik. İnceleme videosunda gördüğü şey yada duyduğu şeylerin bir çoğu ya abartı oluyor olmasa bile yanlış bilgi verilebiliyor. Mikrofonun çevre seslerini alması bir sorun değildir yani özelliğidir. Başka ne gibi sorunlar var gördüğün?

Logithx

☪ Türkiye ☪
Bu bir sorun değil ki özellik. İnceleme videosunda gördüğü şey yada duyduğu şeylerin bir çoğu ya abartı oluyor olmasa bile yanlış bilgi verilebiliyor. Mikrofonun çevre seslerini alması bir sorun değildir yani özelliğidir. Başka ne gibi sorunlar var gördüğün?
Doğru söylemiş ayrıca arctis 3 microfonda gürültü engelleyici özelliği var buna rağmen böyle sorun yaşıyorlarsa hs50 kim bilir ne olur ufak bir sorun yaşayınca millet abartıyor markayı karalıyor..

-Emirhan Türk-

Profesör
@Logithx @mttzn tesekkurler alana kadar insaallah indirim bitmez ise arctis 3,biterse mh320 veya hs50 alacagim.Fikirleriniz icin tesekkurler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

@Logithx @mttzn tesekkurler alana kadar insaallah indirim bitmez ise arctis 3,biterse mh320 veya hs50 alacagim.Fikirleriniz icin tesekkurler.
Aldigim zaman editlerim.

Son düzenleme:

İsmet Kurt

Üyecik
Snopy Rampage Sn-Rw6 Şuanda Kullanıyorum Vatanda 260 tl çok güzel kaliteli titreşimi var ve çok güzel ses yükseliği var.

mttzn

Doçent
Aynen arctis 3 güzel ama olmazsa hs50mi yoksa mh320 mi daha iyi?
Corsair HS50 kullanmadım ama MH320 kullandım oldukça konforlu ve ses çok temizdi. Corsair HS50 bana tasarım olarak daha uygun ama kullanmadan görüntüsü yanıltmasın, denemeden almam kulaklık :)

-Emirhan Türk-

Profesör
Corsair HS50 kullanmadım ama MH320 kullandım oldukça konforlu ve ses çok temizdi. Corsair HS50 bana tasarım olarak daha uygun ama kullanmadan görüntüsü yanıltmasın, denemeden almam kulaklık :)
HS50 yakınımda bir kafede vardı onu deneyeceğim.Ama arctis olmassa mh320.Herkese teşekkürler.

Hsyncgl

Üyecik
Hocam üzerinden epey zaman geçmiş ama sonrasında HS50 yi ya da RİG 400 ü deneyimleme şansı buldunuz mu? İkisi arasında kaldım ve karar veremedim. Konfor, ses kalitesi ve oyunlardaki permansı hatta mikrofonu olarak bir fikir verebilir misiniz? Hangisini tavsiye ediyorsunuz? YouTube için video çekiyorum mikrofonlarını da kullanmayı düşünüyorum o yüzden önemli. Şimdiden sağolun.

-Emirhan Türk-

Profesör
Hocam üzerinden epey zaman geçmiş ama sonrasında HS50 yi ya da RİG 400 ü deneyimleme şansı buldunuz mu? İkisi arasında kaldım ve karar veremedim. Konfor, ses kalitesi ve oyunlardaki permansı hatta mikrofonu olarak bir fikir verebilir misiniz? Hangisini tavsiye ediyorsunuz? YouTube için video çekiyorum mikrofonlarını da kullanmayı düşünüyorum o yüzden önemli. Şimdiden sağolun.
Hs 50 denedim müthiş kulaklık. Kütahya Teras cafede var.

stat counter