70 Dolara 700Mbit İnternet

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SerdarGokcen

Asistan
simetrik hız.
orda olsam eve sunucuları döşerim projelerimi 70 dolar + elektrik parasına yayınlarım len.
vay bea. 5 aylık aboneyim daha kablonete modem + kurulum vs hepsini aylığa böldürdüm 10 mbit hıza verdiğim para = 1gbit e eşit kansastaki.

Cem yılmazın soru-cevap ta ki sözü gibi "Kazıklanıyoz mu lan"

Hakan_E_Deniz

Asistan
Bunu kullanacak donanim lazim...gerci bunun turkiyeye gelmesi 22500 yil alir :)

TTnet olayla ilgili aciklama yaparsa soyleyecegi soz belli;

Surat felakettir;Bizimle guvendesiniz :)

eddie dean

Asistan
Ücretliyse de ben varım :D Muhtemelen kütüphanelerde falan olur rahatlıkla kullanabiliriz. WAT ile gittiğimde kansasa düşerse yolum 3TB bir hafıza alır oyun film doldurur gelirim affetmem :D
Kütüphanede olsa böyle bir şey, milletçe kütüphaneden çıkmayız zaten :p

cuhadar

Doçent
Tr de olsa fiyatı aylık 1000 TL den başlar 24 ay taahhütlü aylık 50 dolar cihaz bedeli yanında aylık 100 dolar bilgisayar vs vs vs vs

Ben Kenobi

Dekan
[video=youtube;qvjy7ThMMjI]http://www.youtube.com/watch?v=qvjy7ThMMjI[/video]

byneco

Asistan
bizde de olur olmaz değil ama 5 gb akn hahahah :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
superonlinedeki 1000mbit internetten hiçkimse bahsetmemiş gerçi aylık 1000 tl o da ayrı...

brvl

Üyecik
arkadaşlar türkiyeyi çok fazla küçümsüyorsunuz türkiye dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri ayrıca 1 gbps internet türkiyede 1 senedir çok lüks sitelerde zaten var belki çok pahalı ama ülkemizi bu kadar aşağılamayın lütfen

Regionella

Profesör
arkadaşlar türkiyeyi çok fazla küçümsüyorsunuz türkiye dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri ayrıca 1 gbps internet türkiyede 1 senedir çok lüks sitelerde zaten var belki çok pahalı ama ülkemizi bu kadar aşağılamayın lütfen

mesele o zaten çok pahalı. dolayısıyla aşağılıyoruz. sen neyin derdine düştün anlamadım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kansaslı alexander karamanlı iskendere göre bayağı hızlı:) hem de daha az kazık yiyor. şanslısın alex

stat counter