8 megapiksel kameralı cep telefonu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mila12

Dekan
Onursal Üye
Asya kökenli bir firma megapiksel sınırlarını zorlayarak 8 Megapiksellik bir cep telefonu geliştirdi.

K-Touch: Asya kökenli yeni fotoğraf-cep-telefonunun ismi bu. C800 son derece sıra dışı bir klavyeye sahip ve bar tipinde bir cep telefonu. Telefon, piksel canavarı bir kameranın yanında cep telefonlarında genellikle eksik olan bir özelliği de sunuyor: 3x optik zum.

Telefon arka taraftan gerçek Xenon flaşı ve optik zumu olan bir kompakt kamera gibi gözüküyor. Ayrıca bir görüntü sabitleyici ve otomatik odaklama özelliği de var. C800'ün diğer donanımları arasında GSM-Dualband, GPRS, 2,8 inç dokunmatik ekran ve müzik çalar var. Genişletilebilir bellek de unutulmamış. Fakat C800 şimdilik sadece Çin piyasası için düşünülmüş.

Kaynak

By_Mehmet

Asistan
8 Mp kamerayı daha yeni duydum suanda n 98 yapılıyor ama 7.2 8 mp kamerada gördük

DaY_WalkeR

Profesör
Çözünürlüğü boşverin. Önemli olan lens kalitesi. Ama bunun lensi iddialı görünüyor. :D

asi_53

Asistan
cinliler yapmışsa 2 hafta kullanırsın bozulur

ersinaydin

Üyecik
:D:D:D sanmıyorum benim şuan bilgisayarım casper ama mausum klavyem hopörlerim cameram hepsi çin malı ama üstünde casper imzası var:D yani bu çinliler tüm ekonamiyi ele geçirdi ki benim kullandığım herşey 1 yıldır bir zarar gelmedi bozulmadı yani:d

nehalem

Üyecik
asi_53 dedi ki:
cinliler yapmışsa 2 hafta kullanırsın bozulur
iyide arkadaşım zaten bütün büyük firmalar mallarını çinde üretiyor. Bırakın artık şu çinli yapıyosa hemen bozulur masalını artık.... Senin çin mallarından anladığın ne alırsan 1 ytl ise orasına ben bilemem

anticor

Profesör
Normalde cep telefonlarında var olan dijital zoom'a bir de optik zoom eklemişler. Tuş takımı filan olmasa bildiğin fotoğraf makinası :D Ama telefonda 8mp kamera fazla bence (A)

findukfaresi

Dekan
benm 6-7 yıl önce bi dünya para bayılıp aldığım digital foto makinesi bile 3.2 mp yawwws

stat counter