Adım adım Askeri Pilotluk!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

gerek yok bence

Üyecik
Ben sivas teknik mesleki anadolu lisesinde okuyorum ama ben bu harp okuluna gıtmeyi cok istiyorum yardımcı olun bana

K

Kannrr

SDN Okuru
İmam hatip lisesinde okuyorum buradan hava harp akademisine başvurabilir miyim?

SwateR

Dekan
NOT: Meslek liselerinin Hava Harp Okuluna girmesi söz konusu bile değildir!
Biraz konudışı olacak ama konu içeriğinde kullanılan söz sanki meslek liselileri dışlar gibi olmuş. Daha düzgün bir üslup kullanılabilirdi.

İlker AVCI

Üyecik
uşak endütri meslek lisesinde okuyorum anadolu elektrik bölümündeyim thk ya girme şansım varmı?

türkishh

Üyecik
F16 dışında F5, F4 uçakları var. Helikopter pilotu olmak içinde Kara Harp Okulu,Kara Havacılık Okulu, ya da Hava Harp Okulu. Ancak vazifeleri farklı mesela Kara Havacılık okuduğunuzda seçeceğiniz helikoptere göre görevleriniz oluyor. Arama kurtarma, Hava ulaştırma, muharebe destek(Cobra)
selam ben birşey soracam hava harp okulundan mezun olunca ne yapıyosun mesleğin ne oluyor. Bide hava harp okulu mezunları savaşa gidiyor mu ?

kubra_f16

Üyecik
Merhaba bsi sormak istoyorum acik ogretimle universiteye gecis olurmu ? Mesela bn kapali ve feraceliyim alirlar mi f16 pilotluna? lise 3um ve acik ogretimdeyim lise 4u orgun okuyabilirm yani herhangi bi imkan olablrmi? Bana lutfen yardim edin:(:confused:

Terewr

Üyecik
Merhaba bsi sormak istoyorum acik ogretimle universiteye gecis olurmu ? Mesela bn kapali ve feraceliyim alirlar mi f16 pilotluna? lise 3um ve acik ogretimdeyim lise 4u orgun okuyabilirm yani herhangi bi imkan olablrmi? Bana lutfen yardim edin:(:confused:
Tabikide açık öğretimle üniye geçebilirsin Ve hava harp okuluna puanin tutarsa ygs-lys sınavlarında girersin öğretimde sorun yokda başörtüsünü bilmiyorum pilotluk derslerinde belki sorun olabilir ama uçuşlarda zaten bone gibi şeyler ve haliyle kask takıyorsun

stat counter