Adobe After Effect ve Adobe Premiere Nedir, Arasındaki Farklar Nelerdir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
9,644
Puanları
113
After Effect bir video kompozisyon programıdır. Süre ve alan belirlersiniz ve bu alan içerisinde istediğinizi yaparsanız. Efektler, ışıklar, patlamalar vb.
After Effect bir kurgu programı değildir. Adobe After Effect ile sinematik filmler, tanıtımlar veya geçişler oluşturabilirsiniz. Yangın çıkarabilir veya yağmur yağdırabilirsiniz. Ayrıca bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirebilirsiniz..

Adobe After Effect'in sitesine gitmek isterseniz: Adobe After Effects CC | Görsel efekt ve hareketli grafik yazılımı
1527491215465.png


Gelelim Adobe Premiere isimli programımıza. Adobe Premiere bir kurgu ve render programıdır. Videoların belli bir yerini kesebilir, videoya başka bir video ekleyebilir, süreyi uzatabilir, arkaplana müzik ve ses efektleri ekleyebilirsiniz. Önde gelen video düzenleme yazılımı Premiere ile ham çekimleri mükemmel prodüksiyonlara dönüştürebilirsiniz. İster başlangıç düzeyinde bir kullanıcı olun, ister deneyimli bir profesyonel, sorunsuz, entegre bir iş akışında düzenleme yapabilir, renkleri ve sesleri düzelterek güzel videolar elde edebilirsiniz.

Adobe Premiere'in sitesine gitmek isterseniz: Adobe Premiere Pro CC | Video düzenleme ve prodüksiyon yazılımı
adobe premiere logo.jpg


Yazının devamı: Adobe After Effect ve Adobe Premiere Nedir, Arasındaki Farklar Nelerdir?
 

xxmolinaxx

Doçent
Katılım
26 Eki 2013
Mesajlar
873
Puanları
28
Bu açıklama gayet yerinde olmuş Bazıları after effects'i video düzenleme programı biliyor ve tavsiye ediyordu. Emeklerinize sağlık
 
Üst
stat counter