Aipods 2 VS Sennheiser momentum true

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ChexedE

Üyecik
Biraz para biriktirip aipods 2 alabilirim ama çok müzik dinlediğim için daha kaliteli birşey isterim aradaki kalite farkı ne bilmiyorum ama Sennheiser daha kaliteli dahada para biriktirip alabilirim. Sizce ne yapmalıyım?

stinghardyzz

Profesör
Biraz para biriktirip aipods 2 alabilirim ama çok müzik dinlediğim için daha kaliteli birşey isterim aradaki kalite farkı ne bilmiyorum ama Sennheiser daha kaliteli dahada para biriktirip alabilirim. Sizce ne yapmalıyım?
powerbeats pro bi bakin derim ses kalitesi ve pil performansi harika

MURO41

Üyecik
Aga müzik dinlemeyi seviyorsan beats solo studio ve ya bang and olufsen in kafa bantlı kulaklıklarından al bence bende AirPods 2 var leş gibi telefonların yanında verilen kulaklıklardan farkı yok

AlteredTech

Profesör
Powerbeats Pro’ya bakmanızı tavsiye ederim.

ynsdgn

Üyecik
AirPods kulaklıklar hayatınızı kolaylaştırmak için var. Örneğin spor yaparken veya araç kullanırken. Daha yüksek bir performans veya ses kalitesi beklemeniz birazcık absürt. Ben AirPods 2 den yanayım. Hem şık hem de kullanımı çok kolay.

stat counter