Akıllı saat önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selim Birben

Üyecik
Merhaba, ben adım sayabilen yuvarlak çerçeveli, pili 2 günden fazla gidebilecek, istediğim saat yüzünü yükleyebileceğim bir saat arıyorum fiyat 1000’e kadar olabilir. Aliexpress ya da amazondan da getirtebilirim öneriniz var mıdır?

Günü kurtarsın derseniz Colmi marka Aliexpressten bakabilirsiniz. Güzel birşey olsun derseniz Xiaomi Amazfit Pace 2 yada arkadaşın dediği Samsung olabilir.

Selim Birben

Üyecik
Cevaplar için teşekkürler colminin saatlerine de baktım ama çoğunlukla yuvarlak çerçeveye dikdörtgen ekran koyuyolar. Bu da yandan bakınca görünüyo o yüzden colmi almayı düşünmüyorum. S3 frontier iphone ile tam olarak uyumlu mudur?

mixaylo1

Asistan
Cevaplar için teşekkürler colminin saatlerine de baktım ama çoğunlukla yuvarlak çerçeveye dikdörtgen ekran koyuyolar. Bu da yandan bakınca görünüyo o yüzden colmi almayı düşünmüyorum. S3 frontier iphone ile tam olarak uyumlu mudur?
Tam uyumlu değil, hatta Samsung dışında cihazlarda da farklılık mevcut. Çok farklı olmasa da var.

dr.serdaralp

Üyecik
Merhaba, ben adım sayabilen yuvarlak çerçeveli, pili 2 günden fazla gidebilecek, istediğim saat yüzünü yükleyebileceğim bir saat arıyorum fiyat 1000’e kadar olabilir. Aliexpress ya da amazondan da getirtebilirim öneriniz var mıdır?
kesinlikle xiomi amazfit bip. Fiyatına göre en iyi ürünlerden bence:)

stat counter