AKK Çözümü İçeride, Buyrun!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rt-205 modemi 392 yaptım işe yaramadı, hatta sayfalar çok geç açılmaya başladı....

Kef14

Üyecik
Rt-205 Modemin MTU değerini 392 yaptım, olmadı, sayfalarda geç açılmaya başladı....

TBM

Dekan
merak ettiğim bir şey var,normal adsl de işe yarıyor genelde bu hızlanma pekii fiberde de işe yarıyor mu deneyen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet fibernet kullanıyorum 612 yaptım 2-3 gün 2 mbit download yapıyordum sayfalar biraz geç alıyordu sadece, santral uyanmış olacak ki eski hızına döndü. sayfalar hızlı açılmaya başladı download düştü. gerçekten işe yarıyor ama santral muhakkak sizi yakalıyor eski hızına düşürüyor.

ernknd

Üyecik
ttnet fibernet kullanıyorum 612 yaptım 3 gün boyunca 2 mbit download yapıyordum sayfalar biraz geç açılıyordu benim için önemli değil önemli olan download hızı, santral uyanmış olacak ki hız eski haline geldi download düştü, sayfalar çok hızlı açılmaya başladı. sonuç olarak gerçekten işe yarıyor ama santral sizi muhakkak yakalıyor hızı düşürüyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Neredeyse 2.5 sene önceki konu. Bu yöntem hala işe yarıyor mu acaba? Yakın zamanda deneyen oldu mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 3 sene olmuş ama hala çalışıyor.. teşekkürler..

memosmemos

Üyecik
Arkadaşlar nasıl oluyor bilmiyorum ama geçen ay modemi resetlediğimde 1.6mb ile tam 2 gün indirdim, hatta elektrik gitmese belki daha kaç gün daha giderdi bilmiyorum :) Öyle sitelere girememe gibi bir durumum da olmamıştı.

Bugün ise burada yazılarınları okuyunca bende uğraşmaya karar verdim , dediğiniz gibi ttnet modemler üzerinden bu işlemi yapıyor, nasıl yapıyor bilmiyorum, tam 2 saat boyunca zyxel modemimin ayarlarını habire değiştirdim aslında yaptığm ayarlar hep aynıydı fakat her ayar değiştirimde sanırım AKK tekrar başlaması gerekiyordu ve sonunda başlayamadı ve takıldı :D Aslında 1 saat önce 900kb hızda sabitlenmişti fakat beğenmedim kurcalmaya devam ettim ve sonuç aşağıdaki resimde, resmi ekledim ama gözükmüyor

Şu an IDM ile 1.83 ile 1.90 arasında download yapıyorum mevcut kotam 250gb geçtiğim halde :D
Yani oluyor kurcalayınca :)

Ekli dosyayı görüntüle 9850

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu konuyu hortlatsak aslında,

Superonline fiber kullanıyorum. 150 GB adil kullanım kotam var ve dolduruyorum her ay.
Bu yöntemler gerçekten işe yarıyormu, ve tam olarak nasıl yapabiliriz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar tp link modemler için 576'dan daha yüksek değer girmek gerekiyor benim ne girmem gerekir ?

Regionella

Profesör
Arkadaşlar nasıl oluyor bilmiyorum ama geçen ay modemi resetlediğimde 1.6mb ile tam 2 gün indirdim, hatta elektrik gitmese belki daha kaç gün daha giderdi bilmiyorum :) Öyle sitelere girememe gibi bir durumum da olmamıştı.

Bugün ise burada yazılarınları okuyunca bende uğraşmaya karar verdim , dediğiniz gibi ttnet modemler üzerinden bu işlemi yapıyor, nasıl yapıyor bilmiyorum, tam 2 saat boyunca zyxel modemimin ayarlarını habire değiştirdim aslında yaptığm ayarlar hep aynıydı fakat her ayar değiştirimde sanırım AKK tekrar başlaması gerekiyordu ve sonunda başlayamadı ve takıldı :D Aslında 1 saat önce 900kb hızda sabitlenmişti fakat beğenmedim kurcalmaya devam ettim ve sonuç aşağıdaki resimde, resmi ekledim ama gözükmüyor

Şu an IDM ile 1.83 ile 1.90 arasında download yapıyorum mevcut kotam 250gb geçtiğim halde :D
Yani oluyor kurcalayınca :)

Ekli dosyayı görüntüle 9850

resim görünmüyor. kaç yaptınız mtu'yu

ek olarak windows 8 ve zyxell kullanıp mtu çalıştırabilen var mı?

FataL Rhyme

Doçent
Artık MTU ayarı çalışmıyor santral direk olarak hızınızı düşürüyor yani bu ayar da çöp oldu

Regionella

Profesör
YENİ MODEMLER DEDİĞİNİZ NE KADAR YENİ

bende biri 2.5 yıllık(kendi modemim tp-link) biri 5-6 yıllık(ttnet modemi-zyxell) modemler var.

stat counter