Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lotusadana

Asistan
Bu kırmızı yazan sayı otomatik onay süresi değil mi? Doğru yere bakıyorum um

O halde benim henüz bekleme sürem var ve dispute açmama gerek Yok doğru anladım değil mi? O yolladığım gün sayısı 5 e gelince bana hala ürün gelmemişse o zaman açayım dispute değil mi? Zaten amacım paramı geri almak değil kılıflarım gelsin o
Aynen. Eğer ilk başta süre 30 günse bitime 3-5 gün kala satıcıya msj yazıp süreyi uzatmasını isteyin (Expand delivery time). 15 gün uzatır. Uzatmazsa dispute açın. Zaten sistem 2-3 gün önce eposta ile sizi uyarır süre bitiyor diye.

Ebrhll

Üyecik
Aynen. Eğer ilk başta süre 30 günse bitime 3-5 gün kala satıcıya msj yazıp süreyi uzatmasını isteyin (Expand delivery time). 15 gün uzatır. Uzatmazsa dispute açın. Zaten sistem 2-3 gün önce eposta ile sizi uyarır süre bitiyor diye.
Çok teşekkür ederim Ben de kılıf geri gidiyor sandım ilk yolladığım fotoğrafta Başakşehir de görünüyor ardından yeniden kargoya verilmiş gibi görünce dedim herhalde geri gidiyor Çin e

Ebrhll

Üyecik
Arkadaşlar iyi geceler bir şey sormam gerek, bu telefon kılıfı bana gelmedi henüz ve teslim süresi 10 Kasım da bitiyor yazıyor ben yarın dispute açayım mı? Satıcıyla iletişime geçtim ama bekleyin biraz daha diyor sadece.Yoksa otomatik onay süresi mi önemli olan dispute açmak İçin? Otomatik onay süresinde 30 gün yazıyor şu an

Ekli dosyalar

Ebrhll

Üyecik
Aliexpress den aldığım kılıfın siparişi tamamlanmış görünüyor ama bana gelmedi ürün bende dispute açtım 40 gün önce sipariş vermişim yaklaşık aslında sanırım bekleme sürem vardı ama sipariş tamamlandı diye görünce açtım dispute umarım yanlış yapmamışımdır

Ekli dosyalar

topalsolucan

Rektör
Aliexpress den aldığım kılıfın siparişi tamamlanmış görünüyor ama bana gelmedi ürün bende dispute açtım 40 gün önce sipariş vermişim yaklaşık aslında sanırım bekleme sürem vardı ama sipariş tamamlandı diye görünce açtım dispute umarım yanlış yapmamışımdır
bence ürün eline geçecek, acele etmişsin. ürün gelirse eğer satıcıya durumu iletirsin, sana bi link verecektir, o linkte gerçek olmayan bir ürün var, tanesi 1 dolar şeklinde, satın aldığın ürünün fiyatına denk gelecek kadar satın alıyorsun ondan, bu şekilde satıcının parasını vermiş oluyorsun.

Ebrhll

Üyecik
bence ürün eline geçecek, acele etmişsin. ürün gelirse eğer satıcıya durumu iletirsin, sana bi link verecektir, o linkte gerçek olmayan bir ürün var, tanesi 1 dolar şeklinde, satın aldığın ürünün fiyatına denk gelecek kadar satın alıyorsun ondan, bu şekilde satıcının parasını vermiş oluyorsun.
İptal ettim bu sabah disputeyi 2 hafta daha bekleyin yazmışlar.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Arkadaslar bende simdi telefon kilifi alacaktim ama model secme yok sepete girdigimde benim telefondan fakli model secili olarak gordum kilif icin model nasil secebiliyoruz acaba

Blue Stack

Doçent
Aliexpress'ten ürün alıyorsanız o ürünü aldığınızı bir süre unutun. Bir ara evdeyken önünüze gelecek er yada geç, bende hep öyle oldu. En son üç gün önce telefon kılıfım geldi, sipariş verdiğimi bile unutmuşum ama güzel tabi kalitesi, fiyatı falan. Değiyor yani.

stat counter