Alışverişlerinizde Acele Etmekte Fayda Var.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

[email protected]

Stay Hungry, Stay Foolish
Açıklamayı da kendin oku. Panik havası yaratmaya açıklamada da devam ediyorsun.
olay bu kardeşim ne panik havası daha dünyadan haberin yok bence olabilir diyorum insanlara sadece uyarıda bulunuyorum. Aliexpress’te bir çok şeyin fiyatı yükseldi bile. İyice de yükselecek diyorum ben. Kendi yorumumu söylemek böyle bir hava yarattıysa yaratmaya devam etsin. Ayrıca dediğim gibi ben sadece gerçek bir duruma göre uyarıyorum insanları karar kendilerinin sana dokunan ne anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senin iki satırını okuyamayacak kadar da cahil değilim. Ama kendin okumuyorsun.
okuman var yorumlaman yok

kmurat

Dekan
@Melih Beyefendi nin şimdiden moralini bozmuşsun bile. Siparişi vardı, elde kaldı.

[email protected]

Stay Hungry, Stay Foolish

ÆSir

Iridium
Yönetici
Moderatör
9- Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

Kendinize gelin. Herkes kendi şahsi düşüncesini açıkça bu platformda paylaşabilir. Her birinizin yapması gereken diğerinin düşüncesine saygı duymak. Bu kadar yapmanız gereken.

astegon

Profesör
Eee bir arkadaş trol kelimesi kullanmış. Benim mesajım sırf bu sebepten dolayı silinmişti. Burası da turuncu siteye benzemeye başladı. Ayıp.

stat counter