Amd ekran kartı sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

arasbey

Üyecik
Hepinize merhabalar arkadaşlar benim yaklaşık 4-5 senedir kullandım leptop Lenovo g510 sorun şu ki ekran kartı olarak sadece intel in ekran kartı görünüyor amd ekran kartı görünmüyor bu sorun yaklaşık 3 yıldır falan var ne yapmam gerek sizce lütfen yardım edin

safex

Asistan
Hepinize merhabalar arkadaşlar benim yaklaşık 4-5 senedir kullandım leptop Lenovo g510 sorun şu ki ekran kartı olarak sadece intel in ekran kartı görünüyor amd ekran kartı görünmüyor bu sorun yaklaşık 3 yıldır falan var ne yapmam gerek sizce lütfen yardım edin
format atıp sıfırdan sürücüleri kurmayı deneyin

arasbey

Üyecik
Devre dışı kalmışmı ona nasıl bakıldını bilmiyorum win 10 da ama şöyle bir şey var amd nin resmi sitesinden otomatik grafik kart tarama programı vardı indirdim kurdum ve böyle bir hata ile karşılaştım
2019-08-24_00-02-45.png

safex

Asistan
hocam şöyle yapalım. lenovo resmi sitesinden sürücü taraması ile otomatik bulmasını sağlayın. o da olmazsa driverpack solution ile denersiniz

arasbey

Üyecik

arasbey

Üyecik
Öncelikle çok geç cevap verdiğim için özür dilerim laptop ta ekran kartı var onda problem yok lakin leptop ta aygıt yöneticisi kısmında önceden hem amd hem de intel ekran kartı vardı ama şuan ise sadece intel ekran kartı var

stat counter