Anakart iyimi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şimdi yedim seni

Profesör
Ekranla gösterdiğim yerde model yazar ne için öğrenmek istiyorsunuz bunu ?
Screenshot_20190901-230631~2.png

Geliştirmeyi düşünüyorsan bence para biriktir daha güncel bir sistem al.Çünkü en fazla 4GB ram destekliyor ki şuan bir çok oyuna yetmiyor.Beklentine bağlı tabi ki,LOL CSGO oynarım dersen bir şeyler yapılabilir ama aklında GTA 5 varsa biraz zorlar.
Tamam abi ben internetten araştırdım bu anakart 1066 mhz destekliyomus bisey anlamadımda ben bir tane daha 2 gb ram alcam 4gb ram olcak zaten 1 adet 4gb dam takilamiyomus o zaman pcm daha hızlı çalışırmı chrome kasmasi falan geçermi

CapScroLL

Doçent
Tamam abi ben internetten araştırdım bu anakart 1066 mhz destekliyomus bisey anlamadımda ben bir tane daha 2 gb ram alcam 4gb ram olcak zaten 1 adet 4gb dam takilamiyomus o zaman pcm daha hızlı çalışırmı chrome kasmasi falan geçermi
Elbette geçer, sanırım büyük oyunlar vs. oynamıyorsun. Ramlerini 4GB yaptıktan sonra sistemi 64 bit'e yükseltmeyi unutma yoksa bir fark göremezsin.

Emir Aydın

Profesör
Şuanki ramın 1066mhz değilse diğer ramı 1066 alsan bile 1066mhz çalışmaz,elindeki ram kaç mhz ise alacağın ram de o mhz de çalışacak.
Mümkünse 120GB lık bir SSD alabilirsen içine kurduğun uygulamalar çok hızlı çalışacaktır,aradaki farkı hissedersin yani.İşletim sistemini de içine kuracaksın zaten bilgisayarı uçurur,oyunlarda FPS i artırmaz ancak genel performansı gözle görülür şekilde artırır.

Şuanki ramın 1066mhz değilse diğer ramı 1066 alsan bile 1066mhz çalışmaz,elindeki ram kaç mhz ise alacağın ram de o mhz de çalışacak.
Mümkünse 120GB lık bir SSD alabilirsen içine kurduğun uygulamalar çok hızlı çalışacaktır,aradaki farkı hissedersin yani.İşletim sistemini de içine kuracaksın zaten bilgisayarı uçurur,oyunlarda FPS i artırmaz ancak genel performansı gözle görülür şekilde artırır.
Abi ramin kaç mhz olduğuna nasıl bakabilirim korkarım bisey yaparım diye

stat counter