Android Uygulamaları, LG Kullanıcılarına Müjde !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Arkadaşlar LG kullanıcılarına müjde vereyim istedim... Birazdan vereceğim siteden tüm uygulamaları bulup indirebilirsiniz.. PC'ye Smartphone'nize .. Rahat Rahat ulaşabileceğiniz bir site ...
Sizlere sunuyorum...
Paylaşımlarını felan baktım ücret felan göremedim bilginize sunarım..
@mei hadi yine iyisin :D

Kaynak + Link

NecronomicoN

Profesör
bu sitenin uygulamaları zaten bizim (LG) lerde application olarak yüklü :) yani durumdan haberimiz vardı zaten :p

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
:D haberi olmayanlar için olmuş oldu o zamansa :) sen kullanıyorsun o sebepten, sana yetişemiyorum :)

adrasa

Dekan
Hangi telefon olacağı kesin değilde elinde sonunda android kullanacağım ama. :D :D

tekinderya

Üyecik
optimus black'im de bu ekranı gördüğümde çok kafam karışmıştı :) sonuçta ilk kez smartphone kullanıyorum.. google marketten uygulamaları ve oyunları ücretsiz indirmem beni nasıl mutlu etti anlatamam. bu arada android 2.2 den mi yoksa internet bağlantımdan mı bilemem ama yüklemeler çok hızlı gerçekleşiyor :)

mr_rain

Guru
Android için önerebileceğiniz market var mı arkadaşlar? Ben de bir haftalık android kullanıcısıyım :)

vladislav

Profesör
Android için önerebileceğiniz market var mı arkadaşlar? Ben de bir haftalık android kullanıcısıyım :)
Hangi telefonu aldınız öncelikle ? Market olarakta Google marketi öneririm :) arkadasın attığı link'te işine yarayabilir orada tüm android'e uyumlu şeyler var sonucta .

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Hayırlı olsun öncelikle güle güle kullan :)
onun içinde yüklü değilmi market uygulaması ?

mr_rain

Guru

interpool

Profesör
Benim telefon LG KP500 Sıkıntı olur mu acaba bu uygulamalarda ?

NecronomicoN

Profesör
sayfada en sağda telefon modelinizi seçin. daha sonra çıkacak uygulamaları telefonunuza uygun olacaktır.

metebyr

Üyecik
telefon menüsünde de var fakat kullanılanların çoğu duvar resimleri. pek de güzel duvar kağıtları yok açıkçası 3-4 kere heves edip girdim ama birşey indirmeden çıktım

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
güncelleniyordur site , o şekilde kalacağını sanmıyorum :) arada sırada sen tekrar dan gir bence :)

telefon marka ve model seçerseniz sanırım onlara uygunda uygulama ve oyunlar mevcuttur :)

stat counter