Apple’ın Öğrenci İndirimi Kampanyasından Yararlarmak İstiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rubarovan21

Doçent
D88C2CC5-A9B4-4702-AEF3-F31F3E940F9E.png
Tercihleri yaptım, sonuçları bekliyorum artık. Üniversite kazanırsam Apple’ın Üniversite öğrencileri için uyguladığı indirimden faydalanmak istiyorum. Nasıl faydalanacağım hakkında bilgi sahibi olan, daha önce kullanmış olan var mı?

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Geçen öğretim üyesi arkadaşım yararlanmış, 2 Adet iPad Pro aldı yanında maşallah bir sürü ürün vermişler. :)

SelimBa

Üyecik
Taksitlerin azaltılması sebebiyle oradan alamadım maalesef. 3 taksitte mac alınmazdı. Vatan'dan MacBook Air aldım eski nesil olanından, pişman değilim.
Apple herzaman bir adım öndedir. Eğer ben de satabilirsem satmayı düşünüyorum. Çok soğudum çünkü. Bir aylık bilgisayar bir yıllık kasko antivirüs programı ile aldığım fiyata alıcı bulabilirsem böyle yapmaya niyetim var. Bilgisayarın hayırlı olsun bu arada..

rubarovan21

Doçent
Apple herzaman bir adım öndedir. Eğer ben de satabilirsem satmayı düşünüyorum. Çok soğudum çünkü. Bir aylık bilgisayar bir yıllık kasko antivirüs programı ile aldığım fiyata alıcı bulabilirsem böyle yapmaya niyetim var. Bilgisayarın hayırlı olsun bu arada..
Teşekkür ederim, ben iPhone, Apple Watch ve AppleTV kullandığım için hepsinden genel anlamda memnunum çok uyumlu çalışıyorlar.

stat counter