AppleKutusu.com güvenli mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pisst0n

Doçent
Fiyatlar pek ucuz değil.

8 plus 64 gb 3850 diyor

pasaport kaydı hariç.

pasaport yaptırsanız 250-300 tl ona alırlar

arada pek fark yok yani

Pepsi

Üyecik
Arkadaşlar merhaba aranız da apple kutusundan alışveriş yapan telefon satın alan varmı ? Ne kadar güvenilir kapı da ödeme seçeneği sadece istanbul yapabildiklerini söylüyorlar. Bildiğiniz gibi Hakkı Alkan iphone 8 tanıtımın da apple kutusu aracılığı ile tedarik ettiklerini söyledi. Sizin düşünceleriniz ne yardımcı olurmusunuz lütfen. Gönül rahatlığı ile telefon satın alabilirmiyiz ?
Harun hocam ben istanbul disinda yasayan biri olarak hem kendıme hem de yakın cevreme her cikan yeni nesil apple cihazinı gerek iphone olsun gerek macbook pc lerinden olsun applekutusu.com dan temin ederim simdiye kadar da hicbir problem yasamadim adamlar gayet guvenilir ve islerinin ehli.

Andoraefe

Üyecik
Merhaba arkadaşlar ben Applekutusu.com
Shiftdelete.net sayesinde öğrendim internet sitesini biraz araştırdım fiyatlar uygun telefonla aradım tatmin edici cevaplar aldım iphone 8 plus 64 gb sipariş veridim kargom 1 gün somra elime geçti yanında hediyelerde göndermişler .. güvenle alışveriş yapabilirainiz arkadaşlar
Teşekküler applekutusu.

hysahin

Üyecik
Bunları garanti olayı nasıl iki yıl dimi değişmiyor yani

Pepsi

Üyecik
Bunları garanti olayı nasıl iki yıl dimi değişmiyor yani
yurtıcı cıhazları 2 yıl apple garantılı yurtdısı cıhazlar ıse 1 yıl apple garantılı ve Turkıyede garantılerı gecıyor. ben genelde applekutusu.com dan yurtdısından gelen urunlerı alıyom hem tr de garantılerı gecıyor hem de cok uygun oluyor ama pasaport kaydı gerekıyor tabı

InfiniteDreams

Üyecik
yurtıcı cıhazları 2 yıl apple garantılı yurtdısı cıhazlar ıse 1 yıl apple garantılı ve Turkıyede garantılerı gecıyor. ben genelde applekutusu.com dan yurtdısından gelen urunlerı alıyom hem tr de garantılerı gecıyor hem de cok uygun oluyor ama pasaport kaydı gerekıyor tabı
Dostum spot ürün olarak mı alıyorsun ordan

Arkadaşlar merhaba aranız da apple kutusundan alışveriş yapan telefon satın alan varmı ? Ne kadar güvenilir kapı da ödeme seçeneği sadece istanbul yapabildiklerini söylüyorlar. Bildiğiniz gibi Hakkı Alkan iphone 8 tanıtımın da apple kutusu aracılığı ile tedarik ettiklerini söyledi. Sizin düşünceleriniz ne yardımcı olurmusunuz lütfen. Gönül rahatlığı ile telefon satın alabilirmiyiz ?
Meraba, ben daha önce 3 defa applekutusundan telefon aldım, alırken tereddütteydim, piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatta olmaları beni biraz işgillendirmişti, ama çok şükür memnun kaldım.ilgi alaka çok güzel, işlerini temiz yapıyorlar.aldığım ürünler eksiksiz ve tam vaktinde bana ulaştı.hiçbir sorun yaşamadım.bundan sonraki alış verişlerimde bu adres her zaman önceliğim olacaktır.haa bir de gönderdikleri hediyeleri unutmamak lazım:))) gayet memnun edici.

salihbuldur

Doçent
Apple Türkiye garantisi olmadıkça güvenilmez bence telefonda bir sorun olduğunda karşımızda kimi muhattap alacağız

pisst0n

Doçent
Merhaba arkadaşlar ben Applekutusu.com
Shiftdelete.net sayesinde öğrendim internet sitesini biraz araştırdım fiyatlar uygun telefonla aradım tatmin edici cevaplar aldım iphone 8 plus 64 gb sipariş veridim kargom 1 gün somra elime geçti yanında hediyelerde göndermişler .. güvenle alışveriş yapabilirainiz arkadaşlar
Teşekküler applekutusu.
Kaça aldın ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple Türkiye garantisi olmadıkça güvenilmez bence telefonda bir sorun olduğunda karşımızda kimi muhattap alacağız
Valla ben kaç yıldır iPhone kullanıyorum hiç tamir yaptıklarını görmedim anca kitliyorlar kullanıcı hatası diye.

İstanbul'da yaşamadığım için zorluya gidemedim belki ondan.

farrocky

Üyecik
gittin mi hocam sonuç nedir ?
Ben satın almaya gidicem bu gün bakalım eyer gözüme çarpan bir şey olursa ki umarım olmaz ayrıntılı bi şekilde yazarım. Bilakis güvenilir gibi duuruyor hani site adresi yeşil ya İnsana güven vermiyor değil . :D
gittinmi hocam ? sonuç nedir bizimlede paylaşırmısın rica etsem

Ben 6, 6plusu,7 plus telefonlarımı applekutusundan aldım.sıra 8 de, onu da almak istediğimde yine applekutusundan alcam.her değiştirdiğimde onlara başvurdum,şu ana kadar da hiçbir telefonda garanti ihtiyacı duymadım, apple garanti olmadan da hiçbir sıkıntı yaşatmayacak sağlamlıkta ürün ürettiğini tüm apple kullanıcıları bilir.garanti var mı yok mu buna takılmak mantıksız.ama fazla parası olan varsa kendi bilir.gitsin medya marketten alsın.fiyat bariz farkediyor, diğer yerlerden daha pahalıya alacağıma aynı kalitede ucuzunu almak benim hep tercihim oldu, hiç pişman da olmadım çok şükür.
telefonda bir sorun olmuyor ki:)) güzel olan yanı da bu, 10 yıldır ıphone kullandım, 10 larca kez yere düşürmüşümdür yine de bir sorun olmadı hiç:))

salihbuldur

Doçent
Ben 6, 6plusu,7 plus telefonlarımı applekutusundan aldım.sıra 8 de, onu da almak istediğimde yine applekutusundan alcam.her değiştirdiğimde onlara başvurdum,şu ana kadar da hiçbir telefonda garanti ihtiyacı duymadım, apple garanti olmadan da hiçbir sıkıntı yaşatmayacak sağlamlıkta ürün ürettiğini tüm apple kullanıcıları bilir.garanti var mı yok mu buna takılmak mantıksız.ama fazla parası olan varsa kendi bilir.gitsin medya marketten alsın.fiyat bariz farkediyor, diğer yerlerden daha pahalıya alacağıma aynı kalitede ucuzunu almak benim hep tercihim oldu, hiç pişman da olmadım çok şükür.

telefonda bir sorun olmuyor ki:)) güzel olan yanı da bu, 10 yıldır ıphone kullandım, 10 larca kez yere düşürmüşümdür yine de bir sorun olmadı hiç:))
Teknoloji şans işidir umarım yaşamazsınız bir sorun

Eneskocmn

Üyecik
bizim arkadaş 6s aalcaktı piyasada yoktu bizde orayı bulduk istedik 3 gün içerisinde elimize geldi skntısız alabilirsin öneriyorum

ucakhuseyin

Üyecik
Arkadaşlar ben 2-3 kez alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. Hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. Ürünlerimi baya zamandır kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkmadı. Hem uygun hemde kaliteli ürün satıyorlar. Apple alacaksanız kesinlikle applekutusu.com adresinden alın derim. Ben memnun kaldım sizinde kalacağınızı düşünüyorum. Firmada apple gibi elit bir firma

AlejandroXX

Üyecik
Olumlu yorum yapan arkadaşlar da dün bugün üye olan arkadaşlar. Acaba hepsiburada gibi applekutusu da mi yorum şişiriyor bi şüphelendim.

Eneskocmn

Üyecik
Yeni üye oldum bende alış veriş şeyinde skntı yapma kardeş güvenilir denendi yapıldı

911

Profesör
7Plustan 200 tl daha ucuz :D Bir yanım hem 200 tl daha az ver hem 8Plus al diyor.Diğer yanımsa riske girme al 7Plus kafan rahat olsun diyor ne yapsam o_O
çak bitane mi6 kendine gel hazır kvk garantiliside çıkmış
arkadaşımda iphone 7 almış yanyana getirip parmak izi hızına baktık nerdeyse 3 katı yavaş iphone

stat counter