Arkadas olmak isteyen varmi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

dınozer1

Üyecik
Merhabalar , adim Ahmet Faruk Sakrak oynadigim oyunlara takim arkadasi olarak bir dost lazim kufur filan etmem sakinimdir her gun her saat aktifimdir bana benimle birlikte olacak biri lazim oynadigim oyunlar bunlar
-overwatch
-PUBG
-r6
-bf4
-csgo
-friday 13
-grand theft auto V
-raft (daha bir cok oyunu oynuyorum ancak fortnite ve minecraft oynamiyorum )

ÆSir

♪ra
Yönetici
Moderatör
Nasıl bir insansın? Her gün her saat aktif biri ne zaman pasif uyku moduna geçer?

dınozer1

Üyecik
ben uyku saatim belli degildir gece planlarim ne yapcagimi eger bir organiizasyon yaptiysam o saate odaklar uykumu ona hazirlarim kafamda davul calsalar uyanmayan heryerde uyuyabilen sakin terbiyeliyim dir

ÆSir

♪ra
Yönetici
Moderatör
Senin sakinliğini bak bozarım ben. Sakinlik falan kalmayıverir :) Dota gel dota.

dınozer1

Üyecik
hocam dota oynamayi beceremem oyuzden seni kanser etmiyim ayrica bizde her zaman sakin degiliz :) gerekdigi yerde bu arada illa dota ysa geliyim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Senin sakinliğini bak bozarım ben. Sakinlik falan kalmayıverir :) Dota gel dota.
baska hangi oyunlari oynuyorsun bu arada pubg cs filan varmi

dinozer#2454

discord dan eklersin

Son düzenleme:

saykopos-__-

Üyecik
Merhabalar , adim Ahmet Faruk Sakrak oynadigim oyunlara takim arkadasi olarak bir dost lazim kufur filan etmem sakinimdir her gun her saat aktifimdir bana benimle birlikte olacak biri lazim oynadigim oyunlar bunlar
-overwatch
-PUBG
-r6
-bf4
-csgo
-friday 13
-grand theft auto V
-raft (daha bir cok oyunu oynuyorum ancak fortnite ve minecraft oynamiyorum )
Ortak 3 oyunumuz var dahası da vardır muhtemelen. Boştayım (her zamanki gibi yani) nereden ekleyelim birbirimizi?

stat counter