Arkadaşlar itiraf ediyorum!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Turk3434

Üyecik
Arkadaslar simdi ben sinava hazirlaniom fakat kardesim durduk yere odaya girip beni odadan cikarip pc de video izliyor. Benden daha 4 yaş kucuk. Sanki ablam oldu. Çare söyler misiniz?

okurbaba

Asistan
Arkadaslar simdi ben sinava hazirlaniom fakat kardesim durduk yere odaya girip beni odadan cikarip pc de video izliyor. Benden daha 4 yaş kucuk. Sanki ablam oldu. Çare söyler misiniz?
benim küçük kardeşim de öyle 8 yaşında ama sen monitörün kablosunu çek ne yaptın diye o kalkınca ve ailene söyle laf duyarsa bak bakalım bir daha geçiyor mu zaten ailen yaptırmaz sınavlar bitene kadar sonra ben yaptım diye bilgisayararın kapağını açıp kaparsın işin olduğu zaman geceleri yap ki kardeşin anlamasın

aliyasiny65

Asistan
Kardeşine telefonu felan ver o onunla oynasın sende kulaklık tak onun sesini duymamak için sen ders çalış

okurbaba

Asistan
Şiddet gösterisi yapma. Sende PC`yi odadan çıkar ve kendin odada sınavına hazırlan.

Videoya bakıp bakıp Bir gün sıkılacak zaten.
her zaman yeni içerik ürettikleri için sıkılmıyorlar bugün lol yarın cs go sonra gta V videoları izlerler yok spiderman şuraya gitti buraya geldi vs vs

KiramenKatibin

Üyecik
Ya Şu Ay Kardeşime Vuramam Ay Çok Narindir O 5-6 Yaşını Geçtikten Sonra Hayvan Gibi Değil Onun Ne Sert Nede Yavaş Hissedeceği Bir Şekilde Vurmak Gerekir Bence Yüzüne Filan Değil Kalçasına Filan Vur Şakaymış Gibi Umarım Tavsiyem İşe Yarar

stat counter