Asena Atalay Kimdir? Asena Atalay'ın Hayatı Hakkında Bilinmeyenler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Asena Atalay, Caner Erkin ile 2016 yılında boşandıktan sonra birçok kez eski eşi ile yaşadığı diyaloglar ile gündeme geldi. Asena Atalay, Caner Erkin evliliğinden Çınar adında bir çocuk dünyaya geldi. Peki Asena Atalay kimdir?
Asena Atalay kimdir? Asena Atalay'ın hayatı hakkında bilinmeyenler


Asena Atalay, aslen İzmir'li olup, 2010 yılında futbolcu Caner Erkin ile dünya evine girmiştir. Caner Erkin ile olan evlililklerinden Çınar adında bir çocuk dünyaya getiren Asena Erkin 2016 yılında Caner Erkin ile anlaşmalı olarak boşanmıştır. Boşandıktan sonra magazinprogramında sunuculuk yapmaya başlayan Asena Erkin ve Caner Erkin çifti zaman zaman yaşadıkları diyaloglar ile gündeme gelmektedir. Peki Asena Atalay kimdir?


ASENA ATALAY KİMDİR?
Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti.
İspanya'da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye 2008 yılında döndü. Ankara, BilkentÜniversitesi'nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent'te öğrenciyken evlenince İstanbul'a geldi okulu dondra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü'nde okumaya başladı.
"Ase88" adında kendi markasını yarattı. WhatsApp'tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner'in forma numarası. Ayrıca İstinye'de "Asena 88" adlı bir mağaza açtı. 2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı. Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV'de iki hafta "Hey Canlı"nın sunucusu Özge Ulusoy'un yerine sunuculuk yaptı.
Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu. Çift 2016 yılında anlaşmalı olarak evliliklerine son noktayı koydu.


Kaynak: Milliyet
 
Üst
stat counter