ASROCK Fatal1ty 990FX Professional & GIGABYTE GA-990FXA-UD5 Sizce Hangisi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hafiye

Profesör
İkisi de birbirine yakın kartlar ama bende aralarında tercih yapacak olsam asrock derdim. Ayrıca, buradaki karşılaştırmaya bakabilirsin.

EhemmiyetsiZ

Asistan
Fiyat farkının farkındayım ama uzun ömürlülük bu konuda benim için önemli. ASRock 'a ne kadar güvenebilirim karar veremedim. :S

Hafiye

Profesör
Uzun ömürlü olmasından neyi kast ettiğini anlayamadım. Sonuçta asrock asus ve gigabyte'dan sonra dünyada en büyük 3. üretici konumunda. Örneğin sen eğer kalkıp aşırı derecede overlock yaparak donanıma sürekli fazladan yük bindirirsen, hangi marka olursa olsun ömrü kısalacaktır. Onun dışında gigabyte veya asus veya asrock diye fazladan kafa patlatmana gerek yok.

EhemmiyetsiZ

Asistan
Uzun ömürlü olmasından neyi kast ettiğini anlayamadım. Sonuçta asrock asus ve gigabyte'dan sonra dünyada en büyük 3. üretici konumunda. Örneğin sen eğer kalkıp aşırı derecede overlock yaparak donanıma sürekli fazladan yük bindirirsen, hangi marka olursa olsun ömrü kısalacaktır. Onun dışında gigabyte veya asus veya asrock diye fazladan kafa patlatmana gerek yok.
Eyvallah saolasın seçimimi ASRock 'tan yana kullanacağım diğer anakartı da arıza durumları için saklarım artık :)

stat counter