Avrupa Yakası Bölüm 146 / Yeni Bölüm

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


amesfa

Dekan
Onursal Üye
Katılım
10 Eyl 2007
Mesajlar
9,925
Puanları
48
AVRUPA YAKASI
Bölüm 146 / Yeni Bölüm
23 Ocak Çarşamba 20:00'de


Avrupa Yakası'nda maceralar, aşklar, entrikalar ve bol kahkaha devam ediyor! Sütçüoğlu ailesinin fertleri Tahsin bey, İffet hanım, Aslı, Cem, Makbule ve Sacit, ayrıca kurtulamadıkları komşuları Burhan Altıntop, bu yıl tempolu günler yaşayacaklar. Ofiste Kubilay, Fatoş, Yaprak, Tanrıverdi, Sadettin Bey ve ayrıca derginin yarısını satın alarak ortalığı karıştıracak görgüsüz sosyetik Şahika (Binnur Kaya), hayatınızın vazgeçilmezleri olmaya devam edecekler. Sertaç ve Tacettin muhallebicide kaldırım mühendisliğini sürdürürken, kapıcı dairesinde de hareketlilikvar: Sabit Efendi ve ailesine Hediye Teyze'nin erkek kardeşi Cesur (Gürgen Öz)katılınca, apartman tadından yenmeyecek! Bu arada Cem'in snob anne ve babası Bülent Bey ve Sedef Hanım mahallenin demirbaşları arasında olmaya devam edecekler. Gülse Birsel'in kaleminden Avrupa Yakası, vazgeçilmez kadrosu ve yeni oyuncularıyla, bu yıl da bomba etkisi yaratacak!

BÖLÜM ÖZETİ:

Sacit'e, Şahika'nın ısrarıyla Koçarslanlı Sigorta'da bir iş ve oda verilir. Osman'ın talimatlarına göre Sacit hiçbir işe karışmayıp sadece odasında oturacaktır. Ancak bir süre sonra fenalık geçirip muhallebici ekibini yeni ofisinde toplayınca, Sacit'in kariyeri de yeni bir yöne doğru gitmeye başlar.
Bu arada Burhan, Sacit'i ziyarete gittiğinde tanıştığı ısrarcı sigortacıdan kendisini kurtaramaz. Tam da doğumgünü partisini planlarken kendisini takip etmeye başlayan yapışkan sigortacıyı saf dışı bırakmak için tek çare öldüğü dedikodusunu çıkarmaktır!

Şahika ofiste herkese takma isim takmaya başlayınca dergi ekibinin keyfi kaçar. Kimse takma ismini beğenmemektir ama Şahika'yla başa çıkmanın pek bir yolu da yoktur!Cem ve Victoria'nın çocuk yapmakta gecikmesi, aniden dedikoduların çıkmasına sebep olur. Artık herkes Cem'e çocuk sahibi olmanın yolları konusunda öğüt vermektedir. Cem ise en sonunda dedikoduların kaynağını bulur!

Burhan ve Makbule arasındaki gerilim yavaş yavaş tırmanmaya başlar. Burhan'ın doğumgünü partisi ise çanak çömleğin patladığı gece olacaktır!

Avrupa Yakası'nın bu bölümünün özel bir konuğu da var: Yıllar sonra ilk kez Nil Burak, Avrupa Yakası'ndaki rolüyle ekranlarda olacak. Hem de Şahika'nın en sevdiği şarkı Olmaz Olmaz Deme'nin yeni versiyonuyla! Şahika ve Nil Burak "Olmaz Olmaz Deme"yi birlikte seslendirecekler!

Kaynak
 
Üst
stat counter