Avrupa Yakası'na sürpriz isim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Avrupa Yakası'na sürpriz isim

Sevilen dizi bir efsanesini yeniden ağırlayacak. Kim bu karakter?

tv'nin efsane dizisi, bir efsanesine yeniden kavuşuyor. Ünlü komedyen Ata Demirer'in Avrupa Yakası'na geri döneceği söyleniyor.

Yayınlandığı günden itibaren hep zirvede olan, tiplemeleri ile izleyenleri gümekten kırıp geçiren sevilen dizi Avrupa Yakası, bir efsanesini yeniden ağırlayacak. Geçen sezon diziyi bırakan ünlü komedyen Ata Demirer, geri dönüyor.

Canlandırdığı 'Volkan' karakteri ile herkesi kendisine hayran bırakan Ata, bıraktığı yerden devam edecek. Dizide rol gereği askere giden ve bu gidişle kendisini özleten ünlü komedyen, hayranları ile yeniden buluşacak.

Ancak başka bir iddiaya göre Volkan'ın dönüşü ile diziden iki oyuncu ayrılacak. Bu oyunculardan birinin Gaffur'un yerine gelen Gürgen Öz olduğu belirtiliyor. Cesur karakteri ile kapıcının yeğenini canlandıran Gürgen'in diziye veda edeceği öne sürülüyor. Diğer ismin ise kim olacağı sır gibi saklanıyor.
[sup]Kaynak[/sup]

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
ata çok yakısıyordu bu diziye gerçektende ;)

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Renk katacak dizi tekrardan canlanır artık.

cacar

Profesör
kim ayrılırsa, katılsada tadını kaybetmeyen dizi zaten. ata zaten yakışıyodu

bilmiş*gülücük

Profesör
ay atanın geri dönmesi çok güzel olur bencede cesur gitsin hatta o şahikayı da alsın gitsin çok cıvık bi rolda hiç yakışmıyo ona bence :S |)

chimera

Dekan
Onursal Üye
Bu konu kilitlenmiyor.
Neden derseniz çünkü bu konu daha önce açıldı. ;)

berkay15

Asistan
Bnm açtıgımda sitede yokdu iice de bi baktyım fakat gözümden kaçtı herhalde

turoksin0

SDN Okuru
gözden kaçma değil yukarıda diğer diziler diye kategori var amesfa oraya yazmış sen diziler ana kategorisine yazmışsın gözünden kaçmış olabilir ;)

oda bişeymi ben geçen burada bir yazı okudum sonra başka haber sitesinden denk geldim dalgınlıktan hemen ekledim zaten buradan okuduğumu konu kilitlenince fark ettim :D

RadoN

Dekan
avrupa yakasının resmi internet sitesi olsa keşke.(k) :D
evet dönebilir çünkü diziden ayrıldı ama adı arada bir geçiyo unutturmuyolar seyirciye...

çok doğal bi karakteri vardı dizide mimik zaten süper ....
inşallah döner... :D

stat counter