Bedava pizza yedim, size de yöntemi anlatıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dün eve pizza sipariş etmiştim. Servis elemanı kapıyı çaldı, ben de açtım. Pizzayı aldım ve "1. dk. bekleyiniz, ücreti getiriyorum" dedim ve kapıyı servis elemanının yüzüne kapattım. Adam birkaç dk boyunca kapıyı çaldı ama açmadım.

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Sonra bundan zevk aldınız öyle mi? Zevk almışsınız ki anlatma gereği duymuşsunuz.

Zaten kul hakkı eğer yapacak varsa genede yapsında ama pek tavsiye etmem zaten günah diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün eve pizza sipariş etmiştim. Servis elemanı kapıyı çaldı, ben de açtım. Pizzayı aldım ve "1. dk. bekleyiniz, ücreti getiriyorum" dedim ve kapıyı servis elemanının yüzüne kapattım. Adam birkaç dk boyunca kapıyı çaldı ama açmadım.
Bu arada kul hakkıdır pek tavsiye etmem günah diye

PARAzitCELL

Dekan
Yediğin haltı marifetmiş gibi anlatmasaydın daha bir yakışık alırdı zira utanılması gereken bir iş yapmışsın, gurur duyulacak bir durum söz konusu değil.

73897
Bu gibi bir yakıştırmaya kurban gitmemek için tabi olarak kendimizi faydalı ve güzel işlerle meşgul etmeliyiz, zor ama en hakikatlisi budur.

Yediğin haltı marifetmiş gibi anlatmasaydın daha bir yakışık alırdı zira utanılması gereken bir iş yapmışsın, gurur duyulacak bir durum söz konusu değil.

Ekli dosyayı görüntüle 73897 Bu gibi bir yakıştırmaya kurban gitmemek için tabi olarak kendimizi faydalı ve güzel işlerle meşgul etmeliyiz, zor ama en hakikatlisi budur.
Haklısın

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
İki gün önce günah diye kadın erkek ayrı düğün yapacağım diyen şimdi ne demiş...
Bunlar böyle... haram da yerler, kul hakkı da bilmezler, işlerine gelince de ultra muhafazakar olurlar.

İki gün önce günah diye kadın erkek ayrı düğün yapacağım diyen şimdi ne demiş...
Bunlar böyle... haram da yerler, kul hakkı da bilmezler, işlerine gelince de ultra muhafazakar olurlar.
O konu bu konu ne alaka var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten para ödedim

stat counter