Bedava pizza yedim, size de yöntemi anlatıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Allah yardımcın olsun

POH

Asistan
Allah aşkına üye olurken veli izin kağıdı alın artık. Böyle boş beleş tipler üye olmasın.

|SeYYaH|

Rektör
İki gün önce günah diye kadın erkek ayrı düğün yapacağım diyen şimdi ne demiş...
Bunlar böyle... haram da yerler, kul hakkı da bilmezler, işlerine gelince de ultra muhafazakar olurlar.
Sevgili Usain, ben bu arkadaşı tanımam, kim olduğunu bilmem, hele ki yaptığını hiç tasvip etmem, Lakin yaptığı kural dışı davranışını muhafazakar kesimleri karalamak için vesile yapman pek şık olmadı. Bu durum tersi de olabilirdi, mesela avatar olarak Atatürk resmi kullanabilir, kendini çok sıkı bir laik ve Atatürkçü olarak lanse edebilirdi, akabinde de bu malum davranışını sergiledikten sonra bizler bu durumu Atatürkçülük ve Atatürkçülerle izah etmeye kalksaydık -haklı olarak- kimbilir bize nasıl giydirebilirdiniz. Hülasa herhangi birinin davranışını genele teşmil etmemek lazım, vesselam. :)

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Sevgili Usain, ben bu arkadaşı tanımam, kim olduğunu bilmem, hele ki yaptığını hiç tasvip etmem, Lakin yaptığı kural dışı davranışını muhafazakar kesimleri karalamak için vesile yapman pek şık olmadı. Bu durum tersi de olabilirdi, mesela avatar olarak Atatürk resmi kullanabilir, kendini çok sıkı bir laik ve Atatürkçü olarak lanse edebilirdi, akabinde de bu malum davranışını sergiledikten sonra bizler bu durumu Atatürkçülük ve Atatürkçülerle izah etmeye kalksaydık -haklı olarak- kimbilir bize nasıl giydirebilirdiniz. Hülasa herhangi birinin davranışını genele teşmil etmemek lazım, vesselam. :)
Hayır abi sen çok yanlış anlamışsın.
Arkadaşın başka bir konusunda şöyle bir lafı var.
Aslında niyetimiz yemekli ve bayan-erkek ayrı olarak düğün yapmaktı ama ne yazık ki maddi olarak bunun altından kalkmamız mümkün değil.Herşeyimiz kendimiz yapıyoruz.
Ben de dedim ki hem muhafazakarmış gibi davranıp hem de hırsızlık yapmak ne biçim iştir?
Ben öyle din düşmanı aşırı sol biri değilim. Abi zaten mesajlarıma biraz göz atarsan da nasıl biri olduğumu görebilirsin.
Dediğin gibi düşünecek biri hayatta değilim. Yazma tarzımda bir hata olmuş demek ki. Genelleme hiç amacım değildi. Düzelteyim. :)
Saygılar, iyi forumlar. :)

NousrAX

Asistan
Adam dalga geçiyor sizle işte uzatmayın.

İki gün önce günah diye kadın erkek ayrı düğün yapacağım diyen şimdi ne demiş...
Bunlar böyle... haram da yerler, kul hakkı da bilmezler, işlerine gelince de ultra muhafazakar olurlar.
Şimdi sizde abartmayın lütfen, dışarıdan bakınca resmen muhafazakarlara laf atmaya yer arıyor gibisiniz.

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Adam dalga geçiyor sizle işte uzatmayın.

Şimdi sizde abartmayın lütfen, dışarıdan bakınca resmen muhafazakarlara laf atmaya yer arıyor gibisiniz.
İlk mesajım havada kalmış olabilir. İkinci mesajı da tamamıyla okuyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.
İyi forumlar.

NousrAX

Asistan
İlk mesajım havada kalmış olabilir. İkinci mesajı da tamamıyla okuyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.
İyi forumlar.
Özür dilerim, o mesaja kadar okudum en son sizin mesajınız olduğunu görmedim ve onu okumadım. Ama düzeltme yapmanız iyi olmuş yoksa büyük linç yiyecektiniz.

Son düzenleyen moderatör:

|SeYYaH|

Rektör
Ben öyle din düşmanı aşırı sol biri değilim. Abi zaten mesajlarıma biraz göz atarsan da nasıl biri olduğumu görebilirsin.
Dediğin gibi düşünecek biri hayatta değilim. Yazma tarzımda bir hata olmuş demek ki. Genelleme hiç amacım değildi. Düzelteyim. :)
Saygılar, iyi forumlar. :)
Eyvallah güzel yürekli kardeşim, maksadım sizi suçlamak değildi, art niyet taşıyacak biri olmadığınızı da biliyorum, lakin yanlış anlaşılmaya müsait bir dil kullanmanız sebebiyle bir benzetmeyle hatırlatmak istedim. Bizden de sevgi ve muhabbetler.

The Judge

Profesör
Allah aşkına üye olurken veli izin kağıdı alın artık. Böyle boş beleş tipler üye olmasın.
O kadar haklısın ki..
Gerek açtığın konular gerekse konularda saçma sapan verdiğin yanıtlar sebebiyle bu forumu hak ettiğini düşünmüyorum!

The Judge

Profesör
yanlış hatırlamıyorsam almanya da idin yakında mahkeme celbi gelirse şaşırma (=
Sevindiğimi belirtmek isterim :)

İT OĞLU İT AFİYET OLSUN.Orada ben olsaydım aha şurada iki gözüm önüme aksın seni telef ederdim o evi de başına yıkardım. Kusura bakma admin kardeş !
Anladığım kadarıyla eğer yurt dışında ikamet ediyorsa bu övünerek yaptığı utanç verici iş için fazlasıyla süründürürler...

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Sevindiğimi belirtmek isterim :)

Anladığım kadarıyla eğer yurt dışında ikamet ediyorsa bu övünerek yaptığı utanç verici iş için fazlasıyla süründürürler...
Valla burası Türkiye gibi değil kanunların affı yok ,keza daha yeni gelmişsin, sen bir daha sipariş et bakalım aynı yerden geliyor mu o pizza de hadi geldi diyelim, ben olsam adamların yerinde içine bile tükürürüm(böyle bir şey söz konusu olmaz ama ya olursa) ((=
İnanın Almanlar bu konularda hani biz müslümanlıkla övünürüz ya müslüman adam yapmaz diye ,onlar bize bu konuda 100 basar emin olun.

stat counter