Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
6 yıl aradan sonra yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Behzat Ç. nerede çekiliyor ve dizi seti nerede sorularının yanıtı ortaya çıktı. Fenomen yapımın BluTV'de yeniden yayınlanmasına çok kısa bir süre kaldı.

1564046353077.png


Behzat Ç. 3 sezon boyunca televizyon ekranlarında kalmış ve milyonlarca hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 6 yıl aradan sonra dizinin yeniden çekilmesine karar verilmiş ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi BluTV platformunda yayın hayatına devam edecek. Adam Film imzasıyla sevenleriyle yeniden buluşmaya hazırlanan Behzat Ç.’ye çok sayıda yeni ismin dahil olduğu belirtiliyor.


Behzat Ç. Oyuncu Kadrosu

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Fatih Artman, İnanç Konukçu ve Seda Akman gibi isimlerin üstlendiği Behzat Ç., Emrah Serbes’in aynı isimli bir romanından uyarlanmıştır. Ercan Mehmet Erdem ve Emrah Serbes’in kaleme aldığı Behzat Ç. Serdar Akar, Doğan Ümit Karaca, Zekeriya Kurtuluş, Mustafa Altıoklar ve Sadulah Şentürk gibi isimlerin yönetmenliğinde ekranlarla buluştu.

Behzat Ç. Konusu

Dizinin ana karakteri olan Behzat Ç. mutsuzluğun resmini çizebilecek nitelikte bir başkomiserdir. Ekip içerisinde yer alan Akbaba cesetler konusunda uzman, hayalet her canlıyı bulabilecek kapasitede ve Harun ise ekibin en genç ve geveze karakteridir.

Behzat Ç. Nerede Çekildi?

Behzat Ç. Ankara’nın hemen hemen her yerinde çekilmiş bir dizidir. Esat semti dört yoldaki Sokakbaşı Meyhanesi çok sayıda bölüme ev sahipliği yapmış ve yine pek çok sahne Eymir Gölü, Sakarya Caddesi ve Kurtuluş’ta geçmiştir. Behzat Ç’nin evi ise Gazi Mahallesi’nde bulunmaktadır ancak çekimler tamamladıktan sonra ev yıkkılmıştır.


Kaynak: Haberport
 
Üst
stat counter