Berbere Gideceklere Tavsiye!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bizzle

Asistan
Arkdaşlarla muhabette işte ensem düzgün mü? Gidip düzelteyim mi? gibi sorular sorar veya bunun benzeri muhabetler geçer ben hiçbir şey anlamıyorum. Çekindiğim içinde soramıyorum. Ulan eşek kadar adam olmuşsun, bilmiyor musun ne yapacağını? gibi sorulara maruz kalmak istemiyorum. Bunun hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim. Bu arada bugüne kadar berbere gidipte mutlu ayrılmadım. Canıma tak etti. Ohhh bee!

Bizzle

Asistan
Lg G4 Özellikleri desem bu başlık uçmustu ama mutlaka bildiğiniz bir konu olmasına rağmen neden cevap yazmıyorsunuz?

hamza5806

Profesör
düzgün mü derken yani sağdan soldan saçlar sırıtıyor mu yoksa düzenli bir şekilde kesilmiş mi anlamında:) enseyi temizle dersen berbere ordaki saçları felan daha iyi alır kısaltır keser

Bizzle

Asistan
Düzenli olarak kesilme anlamında. Ben bugüne kadar berbere sadece saçıma 3 numaraya vurmaya gittim. Burda konu açtım normalde nasıl olması gerekiyor, tıraş oldun bir dahaki berbere gisişin arasında ki minumum süre ne kadar olmalı vb. sorularıma cevap bulabilmek için ama kimse de pek yardımcı olmuyor. hamza5806

Troob

Profesör
hacı aynı durum bende de var bi kere gittim berbere tam detay anlattım... adam bi kesti 3 numaradan farkı yok :D bastım küfrü çıktım bundan sonra keserken müdahele etmek gerekmiş bunu öğrendim.. artık 2 ayda bir traş oluyorum ve sürekli tekrar ediyorum berber keserken, kesin çözüm bu :D

Lazzz

Rektör
Her zaman daimi bir kuaföre gidersen o kuaför artık sen birşey demeden senin istediğin modeli yapmaya başlıyor kuaför değiştirme fazla :D

Bizzle

Asistan
Bilgi verdiğiniz için teşekkürler. Foruma garip konulardan birini daha kazandırdık. İleride bunun için bir yazı yazılabilir. Gülümseyin :D

-Hewal-

Dekan
Saç kesimi için 20 tl alıyorlar berbere gitmek eksik kalsın .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Asgari ücretle bal gibi geçinmeye çalışıyoruz.

Mustafaltun

Üyecik
Benim kuaförüme ben sahsen yapacagım modelin fotografını gösteriyorum aynısını yapıyor adam :) ama 25-30 tl arası ücret alıyo hakediyo adam.

neet

Guru
Onursal Üye
düzgün saç istiyorsan ya iyi bir berbere gideceksin,yada basacaksın parayı daha da iyi bir berbere gideceksin.
forumda nasıl rahatsan orada da rahatlığını konuşturacaksın.bir fark yok.

ali.clay

Asistan
Saçı sakalı aynı anda kestiririm herzaman daha berbere 10 lira üstü hiç vermedim :) 2 ayda bi giderim saç sakal yıkama ağda 11 lira :) kuafor adı altındaki kişilerin gerçek kimliği soyguncu olması lazım 20 lira bi kesime verilirmi be :huh:

İronmes

Üyecik
düzgün saç istiyorsan ya iyi bir berbere gideceksin,yada basacaksın parayı daha da iyi bir berbere gideceksin.
forumda nasıl rahatsan orada da rahatlığını konuşturacaksın.bir fark yok.
Hocam iyi berber tavsiyesi yapabilir misin?

Flexix

Üyecik
Berberlere guvenmeyin beyler adanma özellikle model veriyorsunuz adam yinede bildiğini yapıyor tüm mahallenın saçı tarikat üyesi gibi 3 numara ile geziyoruz toplucak

stat counter