Beyler aynı sınıftan bir kızla çıkmak ??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tuttumseni

Üyecik
beyler şimdi ben üniversite 3.sınıfa geçtim sınıfta bir kız var bitiyorum ona ama hala söyleyemedim.instagram'dan takiplesiyoruz sadece şimdi bana tecrübeli arkadaslar bir akıl verssin aynı sınıftan biriyle çıkmak sizce ne kadar iyi veya kötü olabilir.yaa ayrılık sonrasını düsünmüyorum :D hele bir kızla cıkalımda ondan sonra onuda düsünürüz.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Çok güzel ve havalı birisi mi
Yoksa mütevazı birimi

Blue Stack

Doçent
Normal bir kız olsa, öylesine bir ilişki desen sınıftan bir kız olmaz. Hem göze batar, hemde öylesine çıktığım biriyle sürekli yan yana olmak istemem, bir anlamı yok çünkü. Ama kızı seviyorum diyorsun, aynı sınıfta olmanız bir sorun olmamalı.

tuttumseni

Üyecik
Normal bir kız olsa, öylesine bir ilişki desen sınıftan bir kız olmaz. Hem göze batar, hemde öylesine çıktığım biriyle sürekli yan yana olmak istemem, bir anlamı yok çünkü. Ama kızı seviyorum diyorsun, aynı sınıfta olmanız bir sorun olmamalı.
abi kızı seviyomm ölüyom bitiyom ama işte sıkıntı su ki acaba her gün birlikte olmamız sıkıntı olur mu onu bilmiyom ve sürekli yan yana olacaz bu sefer de kötü olurum diye korkuyom.

neet

Guru
Onursal Üye
aynı iş yerinde olmadıktan sonra sıkıntı olmaz. :)
git, konuş.

tuttumseni

Üyecik
Son düzenleme:

tuttumseni

Üyecik
aynı iş yerinde olmadıktan sonra sıkıntı olmaz. :)
git, konuş.
Çok güzel ve havalı birisi mi
Yoksa mütevazı birimi
Beyler olmadı bee kız yüz vermedi ilk mesaja arkadasım dedi bile mesaj attım 20 dakika oldu hiç tıık yok yani baslamadan bitti bee zaten kızdada birseyler olsaydı ne yapar ne eder hemen mesaj atardı zaten. cok üzüldüm ama yapacak birsey yok bir kelime bir kelime cevaplar veriyor ssanki hiç konusası yok gibi

küheylanTR

Doçent
Beyler olmadı bee kız yüz vermedi ilk mesaja arkadasım dedi bile mesaj attım 20 dakika oldu hiç tıık yok yani baslamadan bitti bee zaten kızdada birseyler olsaydı ne yapar ne eder hemen mesaj atardı zaten. cok üzüldüm ama yapacak birsey yok bir kelime bir kelime cevaplar veriyor ssanki hiç konusası yok gibi
Klasik cevabı hakettin. Üzülme kardeş sana kızmı yok :(

lgsever

Profesör
Yapma be geçmiş olsun.Aynen boşver sana kız mı yok.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Gönlü yoksa saten hiç peşinde gezme sadece kalbini kırar
Üzülme sana kızmı yok(biraz klasik cevap oldu ama)

Dostum sana bir abi tavsiyesi vereyim. Hangi kıza sorarsan sor senden beklediği tek şey ilgidir.Sen birini sadece beğendiysen daha çok insanlar görüp beğeneceksin.Ama birini gördün işte bu evleneceğim kız dediğin an bırakmıyacaksın. Benim Allah affetsin çirkin mi çirkin bir arkadasım vardı :D 4 ay boyunca lisede bir kızın peşine koştu.Hepimiz ona o kız sana bakmaz dedik ama cocuk sevdi bırakmadı.Kız zamanla çocuğa aşık oldu.2 ay önce yüzük taktılar aynı liseden aynı üniversiteye aynı sınıfa inşaat mühendisliğine gittiler. şuanda aynı iş yerinde çalısıyorlar. Ben doğru kadını nasıl bulacağım diyorsan: o kıza baktığında anneni görüyorsan doğru yerdesin. Annen kadar kimse sevemez seni.

Dostum sana bir abi tavsiyesi vereyim. Hangi kıza sorarsan sor senden beklediği tek şey ilgidir.Sen birini sadece beğendiysen daha çok insanlar görüp beğeneceksin.Ama birini gördün işte bu evleneceğim kız dediğin an bırakmıyacaksın. Benim Allah affetsin çirkin mi çirkin bir arkadasım vardı :D 4 ay boyunca lisede bir kızın peşine koştu.Hepimiz ona o kız sana bakmaz dedik ama cocuk sevdi bırakmadı.Kız zamanla çocuğa aşık oldu.2 ay önce yüzük taktılar aynı liseden aynı üniversiteye aynı sınıfa inşaat mühendisliğine gittiler. şuanda aynı iş yerinde çalısıyorlar. Ben doğru kadını nasıl bulacağım diyorsan: o kıza baktığında anneni görüyorsan doğru yerdesin. Annen kadar kimse sevemez seni.
Bende annem gibi olur diye korkuyorum muhtemelen katil olurum babam şimdiye kadar olmadıysa sabırlı bir adamdır ondan sanırım :)

stat counter