Bilgisayarın Kaldırıp Kaldıramayacakları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EFELENDİNN

Üyecik
Arkadaşlar bir tane daha sistem buldum ve sizle paylaşmak istedim
amd fx 4300 amd readon r7 2gb 8 gb ram 1 tb hdd anakart modelini hatırlamıyorum.
Sizce bu sistemle csgo gta 5 fortnite pubg lol gibi oyunlarda hangi ayarlarda kaç fps alırım
youtube de gördüm de gerçeklik payını bilmiyorum yardımcı olursanız sevınırım

Ben Kenobi

Dekan
Her youtube'da gördüğüne inanma.
İzlenme arttırmak için yalan söyleyenler var.
Gözlük camındaki çizikleri gidermek için sigara külünü sürmeyi önerenler var misal bunu yaparsan gözlük camındaki antirefre, uv filtreleri vs mahvolur ayrıca çizik de aynen kalır.
Ek olarak

Ramiz Karaeski

Üyecik
amd fx 4300 amd readon r7 2gb 8 gb ram 1 tb hdd anakart modelini hatırlamıyorum.
Sizce bu sistemle csgo gta 5 fortnite pubg lol gibi oyunlarda hangi ayarlarda kaç fps alırım
cswgo da sorun yaşamazsın gta a da düşük görüntü ayarlarında oynarsın fortnite orta ayarlarda oynarsın lol de kasmaz ama pubg biraz sorunlu

takticiadam

Doçent
İzlenme arttırmak için yalan söyleyenler var.
Gözlük camındaki çizikleri gidermek için sigara külünü sürmeyi önerenler var misal bunu yaparsan gözlük camındaki antirefre, uv filtreleri vs mahvolur ayrıca çizik de aynen kalır.
Ek olarak
sizi başka konuya alalım

EFELENDİNN

Üyecik
hayır ikinci el toplam sistemin fiyatı 1160 tl ye yakın bende 950tlye bu sistemi alıp geri kalan paraya biraz daha ekleyip monötir alacaktım.Yani pc olarak öneri yapacaksanız gerek yok ama yani ramse önerebilirsiniz

takticiadam

Doçent
CS GO ve LoL kesin kaldırır. Benim bilgisayar senden biraz daha güçlü Fortnite'da bir sürü oyundan daha az FPS alıyorum o oyundan çok FPS bekleme. GTA 5 optimize edilmiş bir oyun belki ultra ayarlarda kasabilir ama çalışır.

EFELENDİNN

Üyecik
tamam ama fortnite de ben yine en düşükte oynatacağını düşünüyorum
benm için önemli olan grafik değil oynayıştır yani sadece sisteme göre uygun olanı sordum
Saygılar

EFELENDİNN

Üyecik
CS GO ve LoL kesin kaldırır. Benim bilgisayar senden biraz daha güçlü Fortnite'da bir sürü oyundan daha az FPS alıyorum o oyundan çok FPS bekleme. GTA 5 optimize edilmiş bir oyun belki ultra ayarlarda kasabilir ama çalışır.
sana bir sorum daha olacak :D . bu sistemle rust oynayabilir miyim hangi ayarlarda kaç fps yardımcı olur musun?

EFELENDİNN

Üyecik
yok be kanka benim ne haddime seni suçlamak.. öyle bir insan değilim yanlış anlama senın amacın zaten yardım etmek bunu düşünmen bile beni mutlu etti çok teşekkür ederim iyi günler :D

EFELENDİNN

Üyecik
Can U Run It diye bir site var orada sorularının tam cevabı yatar. Yani oyunu yaz seç ve bırak pc ni test etsin min gereksinimleri ile.

Not: bilgisayardan bir test edeceğin bilgisayardan girmen daha sağlıklı olur.

iyi forumlar
Ben bilgisayarı daha almaşık elimde değil alacağım bilgisayar yani bu. Özelliklerini yazıp deneyecegim saolun

IDisaster

Asistan
dalga falan mı geçiyosunuz arkadaşla acaba
bahsettiğimiz erkan kartı r7 240 2gb
bu kartla gta 5 ultrada 10 fps yi göremez !
Siz iyice hafife almaya başladınız gta 5 i

PsikoMoon

Üyecik
Yasaklı
kaldırmakdan kastın herşeyi düşükde oynamaksa kaldırır düşük fpslerle

stat counter