Bilgisayarinizdaki ve Konssolunuzdaki Yuklu Oyunlar Nelerdir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AlteredTech

Profesör
Bioshock: İnfinite
GTA 4-5
Sniper: Ghost Warrior
COD: Ghost
Hıtman: Absolution
Watchdogs
Minecraft
Detroit Become Human( Epic erken erişim)
Fortnite
Euro Truck Simulator
Blur
Prototype
Brawhalla
PUBG lite

Çoğu bitti artık ne oynasam diye düşünüyorum??😂

Brkmn

Asistan
-CSGO
Tam olarak 2258 Saatim olan oyundur. 1 haftadır oynamasam da silmeye kıyamam.
-League of Legends
Her gün bir bir kere yenilmeden çıkmadığım oyundur kendisi.
-Battlefield 5
Grafiklerine ve 2.dünya savaşını birebir olmasada içindeymişsin gibi yaşatan oyun.
-The Witcher 3
En sevdiğim hikaye oyunlardan birisi ve açık dünyasına hayran kalıyorum :)
-Assassin's Creed Odyssey
Daha oynama fırsatım olmadı ama çok para verdik inşallah oynarız.
-Steep
Ücretsiz olarak almıştım ne zaman sıkılsam girerim.

fbeee

Asistan
-CSGO
3 günde bir girer 1 saat ölüm maçı atarım. Nerde o eski zamanlarım 7/24 oynardım.
-The Elder Scroll Skyrim
Oyunu ilk keşfettiğimde 1-2 ay boyunca sürekli oynuyordum. Aşık olmuştum oyuna sonra sildim unuturum birdaha başlarım dedim yükledim ama hiç girmiyorum.
- Dead Space 2
İnternet cafe zamanlarında oynamıştım 1. sini, sonra alayım dedim. Gece oynamamak şartıyla bitirdim güzel oyun :)
- Mafia 2
Karlı yolda empires radyosunda müzik dinleyerek arabayla düz gidememek radyoda çalan şarkıları hala hatırlıyorum çok güzel oyun
- Portal 2
Reklamlardaki obiye benzer bir deliyle uğraşıyorduk bulmaca çözmeli güzel oyundu.
- The Room 1-2-3
Kasa açma oyunu buna benzer oyun tavsiyesi olursa kesinlikle söyleyin çok beğenmiştim bu oyunu
- Mount Blade Warband
Üniversite 1. sınıfa tanışmıştım kendileriyle ev arkadaşlarıyla oynıyorduk bir kale almıştık çıksan herkez saldırıyor çıkmasan zevkli olmuyor saatlerimizi harcamıştık hala oynuyorum mereti bannerlord belki çıkar umut var
- Just Cause 2
Yeni keşfettiğim oyun iyi stres atılıyor yayla adamları çarpıştır arabaların üzerinden atla felan baya eğlenceli
-Need For Speed Pro Street
Bu oyunu playstation 2 de oynamıştım ortaokuldaydım ozamanlar aradım taradım pc versiyonunuda buldum bana göre nfsnin en iyi serisi ayrı bir seviyorum kendilerini
- Euro Truck similatör 2
Arkada Müslüm baba yollar uzun eğlenceli oyundur kendileri ama anlamadığım 3-4 aydır oyun kasıyor bildiğin sildim bende
- Call of Duty 4
İlk modern savaş oyunuydu serinin arkadaşlarla multiplayerini sahurlara kadar oynardık uçak çağırırdık felan efsaneydi be hala durur bilgisayarımda

Bilgisayarım 2012 ve sonrasında çıkan oyunları kaldırmadığı için bunlar var. Öneriniz varsa hikayesi güzel oyunlar oynarım

stat counter