Bir bilgisayar beğendim eksikleri ve artıları neler söyleyebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Pahalı be stokta yok

Sansar667

Profesör
mx110 baya giriş seviyesi bir kart , gt920m kıvamında eğer amacın oyun oynamak ise üzebilir.

Lthejery

Üyecik
mx110 baya giriş seviyesi bir kart , gt920m kıvamında eğer amacın oyun oynamak ise üzebilir.
Çok ağır bir oyun indirmeyi beklemiyorum cs , lol vb kaldırır mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata bildiğiniz daha iyi bir bilgisayar vasa tavsiyelere açığın

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Tam bütçe ne kadar

Sansar667

Profesör
Çok ağır bir oyun indirmeyi beklemiyorum cs , lol vb kaldırır mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu fiyata bildiğiniz daha iyi bir bilgisayar vasa tavsiyelere açığın
csgo / lol 60fps civarlarında takılırsın yani takılma olmaz. Maalesef piyasaya hakim değilsin ama tahminimce daha iyi bir bilgisayar bulabilirsin bütçene göre.

Lthejery

Üyecik
Ü
csgo / lol 60fps civarlarında takılırsın yani takılma olmaz. Maalesef piyasaya hakim değilsin ama tahminimce daha iyi bir bilgisayar bulabilirsin bütçene göre.
araştırdım ama bulamadım senin bildiğin varsa o bilgisayara bakarım

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Bayan için bilgisayar arıyorum . Önerdiğin bilgisayae bayan için biraz cok renkli oyun pcsi .
Işıkları kapatılabiliyor oyun pc leri normal pc lerden daha güçlü buda demek ki daha uzun yıllar stabil çalışır. Cs ve lol oynanacak yazmıssınız daha yüksek fps alırsınız

Lthejery

Üyecik
Işıkları kapatılabiliyor oyun pc leri normal pc lerden daha güçlü buda demek ki daha uzun yıllar stabil çalışır. Cs ve lol oynanacak yazmıssınız daha yüksek fps alırsınız
Yorumlara göre pil ömrü çok kısa olduğu ve cok ısındığını belirtmişler doğru mu bide linux işletim sistemi derken ?

exallos

Üyecik
Merhaba öncelikle size bir şey açıklamama izin verin. İstediğiniz laptopda aradığınız özellikler -bayan- için olması. Tasarımından bahsediyorsunuz herhalde. Ve bu bilgisayarda cs ve lol oynamak istiyorsunuz ve pil ömrünün uzun olmasını istiyorsunuz. Eğer oyun oynayacaksanız şarja takmadan oynamanız saçma olur. Sizin için acer oyun bilgisayarı daha uygundur.

Lthejery

Üyecik
Merhaba öncelikle size bir şey açıklamama izin verin. İstediğiniz laptopda aradığınız özellikler -bayan- için olması. Tasarımından bahsediyorsunuz herhalde. Ve bu bilgisayarda cs ve lol oynamak istiyorsunuz ve pil ömrünün uzun olmasını istiyorsunuz. Eğer oyun oynayacaksanız şarja takmadan oynamanız saçma olur. Sizin için acer oyun bilgisayarı daha uygundur.
Sadece oyun için değil sorunum bu ben bilgisayarı oyun için almıyacağım ama almışkende oyunları kaldırmasını istiyorum

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
stat counter