Bir insan neden Windows Phone kullanır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BJKolik

Profesör
Devamı gelse belki bende sevebilirdim, karolar filan farklı geliyor . G2 alacağım zamanlar Nokia Lumia 525 almayı düşünüyordum daha az para veririm filan düşünüyordum birde cezbetmişti beni nedense . Tabi o zamanki aklımla şimdi almam yani :D Ama karolar filan farklı .
4 sene L820 kullandım. Çok güzeldi bence ama devamı gelmedi işte maalesef.

TechnoYoung

Profesör
4 sene L820 kullandım. Çok güzeldi bence ama devamı gelmedi işte maalesef.
Bi ara Lumia 930 hastasıydım , telefonu dikey ya da yatay koyunca öyle kalıyor , dümdüz ama hoşuma gitmişti turuncu rengi özellikle . Lumiaların renklileri hoştu nedense .

BJKolik

Profesör
Bi ara Lumia 930 hastasıydım , telefonu dikey ya da yatay koyunca öyle kalıyor , dümdüz ama hoşuma gitmişti turuncu rengi özellikle . Lumiaların renklileri hoştu nedense .
930 taş gibi telefondu. Bende 950 XL hastası idim ama nasip olmadı onun yerine Iphone 6S Plus aldım.

Avicebron

Asistan
Hiç kullanmadım ama Üniversite 1 de üni hocam aşırı stabil olduğunu ve 512 MB ram ile kasmadan Asphalt 8 oynadığını yazmıştı. Windows phone markete uygulama yüklemekte geç kaldığı için sanırım çöktü. Yaşamasını ve piyasada rekabet etmesini isterdim.

BJKolik

Profesör
Hiç kullanmadım ama Üniversite 1 de üni hocam aşırı stabil olduğunu ve 512 MB ram ile kasmadan Asphalt 8 oynadığını yazmıştı. Windows phone markete uygulama yüklemekte geç kaldığı için sanırım çöktü. Yaşamasını ve piyasada rekabet etmesini isterdim.
Aynen katılıyorum yaşasaydı halen WP kullanıyor olacaktım. WP' yi arıyorum halen.

ÆSir

Wake me up when september ends
Yönetici
Moderatör
Emin ol WP kadar iyi bir telefon aslında yok. Bir dönem Lumia kullanmıştım oyun oynama dışında her şeyde çok üstün bir telefondu. Yeterli değeri görmediği için geride kaldı elbette.

BJKolik

Profesör
Emin ol WP kadar iyi bir telefon aslında yok. Bir dönem Lumia kullanmıştım oyun oynama dışında her şeyde çok üstün bir telefondu. Yeterli değeri görmediği için geride kaldı elbette.
Bu yoruma aynen katılıyorum WP yeniden gelse hemen geçerim.

Çok Bilmiş

Doçent
Lumia geri dönsün LG G6 yı verir alırım.Lg G6 nın kötü olduğundan değil Windows ve HTC ye zaafım olduğundan dolayı

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Lg G6 ya desen çöp diye bu kadar kızmazdım.Bir kere windows cihazları kullanan kişiler renkli kişilerdi samimilerdi az kişiydi kullanan ama ne anılarım vardı onunla kesinlikle sonu böyle olmamalıydı
Tamam iyisi tasarımı Benice cezbetmişti ama elime geçen cihazlar hep arıza çıkarttı

Çok Bilmiş

Doçent
Hiç sanmıyorum taş gibiydi 3 tane vardı bizde.Şimdi olsa bir HP Elite x3 lg g6 ile değişsem

stat counter