Bir insanın kalbinde kaç kişi olur?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Bi insan aynı anda iki kişiyi sevebilirmi? Kalbinizde unutamadığınız aynı zamandada sevdiğiniz biri var mı?
Hiç dolduramadığım bi boşluk var kalbimde. Ne yapmak istediğimi bile bilemiyorum. Yeni bi ilişkimi? Yoksa unutamadığım mı

Altan Ertürk

Üyecik
Aklında başka bir kişi varsa ve unutamıyorsan yeni bir ilişkiye başladığında insanda anlamsız bir sıkıntı oluyor (şahsen bende böyle).
En iyisi; ya tamamen unutamadığına yönelmek veya aklındakini tamamen unutup yenisine yönelmek.

Altan Ertürk

Üyecik
o zaman olmayan bir hayale kaptırmak gibi birşey seninki. bu sana daha fazla zarar verir... bulunduğu ortama en hızlı uyum sağlayan varlık insandır. unutmaya bak hocam.

Altan Ertürk

Üyecik
olmuyor diye birşey yok :) sen unutmak istemediğinden dolayı olmaz.
bir önceki postta belirttiğim gibi ya tamamen unutamadığına yönel (bununda olmacağını kendin belirttin), ya da tamamen unutmaya bak. Allah yardımcın olsun..

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
1 kişi olur ondan sonrası karaktersizliğe kaçar
--- Gönderi Güncellendi ---
Unutmakta zorlandığın birini tamamen unutmak için başka birinle hayat yaşamalısın ama aynı anda 2 kişiyle falan ilişki yürütmek hiç iyi bir şey değildir bunu unutmayın

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Zaten bahsettiğim iki kişiyle ilişki değil. Bir kişiyle bile ilişki kuramamak

Death Mark

Onursal Üye
Zaten bahsettiğim iki kişiyle ilişki değil. Bir kişiyle bile ilişki kuramamak
Aklından silmen gerekiyor o kişiyle olan bütün anılarını yok et sosyal medya gibi yerlerden ne yapıyor diye sakın bakma başka birini severkende bu özlemini belli etme mutlu et o da seni etsin zamanla unutacaksın zaten

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Eskiden çok bakıyordum ama artık bıraktım. Kötü alışkanlık gibi. Yavş yavaş bırakacam

Death Mark

Onursal Üye
Bakarsan unutamazsın acı çekersin kendi kendini kahredersin kendini hayattan soğutursun sanki Dünyada tek o varmış gibi davranma alışkanlığını bırak şu depresyondan falan çık

Death Mark

Onursal Üye
Önemli Değil Dediğim gibi bu tür durumlarda sevdiğin birini ilk zamanlarda zordur anlarım ama yaklaşık ayrılıktan 1 hafta sonra veya fazla zaman geçmeden tüm iletişim bağını kopar eğer ayrılan sensen boşuna şans vermene gerek yok seni ayrılmaya zorlayacak bir durum yaşadığına göre boşuna geri dönme gibi saçmalıklar yapma eğer o senden ayrıldıysa hata sendeyse durumdan duruma göre değişir düzeltilebilecek bir mevzu varsa özrünü dile yoksa da başka birini bul sen bir genç kızsın kendini üzerek falan içine kapanma sakın

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Ne ben ayrıldım ne o nede bi hata var ortada ayırdılar diyelim. Ve bi daha dönüş yok

Death Mark

Onursal Üye
Ailevi bir neden galiba geçmiş olsun

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Evet öyle işte bu yüzden unutmak zor oluyo . Bi hata yapmış olsa çekerim çizgiyi.

BJKolik

Profesör
Unutamadığınız kişi ile bir araya gelmek mümkün değilse kalbinize gömüp içinize atıp yeni bir ilişki daha iyi olacaktır. Ben kalbime gömdüm ama içim acısa da yapacak bir şey yok zamanla alışıyor insan herşeye.

kmurat

Dekan
Bi insan aynı anda iki kişiyi sevebilirmi? Kalbinizde unutamadığınız aynı zamandada sevdiğiniz biri var mı?
Hiç dolduramadığım bi boşluk var kalbimde. Ne yapmak istediğimi bile bilemiyorum. Yeni bi ilişkimi? Yoksa unutamadığım mı
Bilimsel hesaplamalara göre bir insan aynı anda en fazla 36 kişiyi sevebilirmiş.
İnsanlar ilk aşklarını hiç bir zaman unutmazlar. Unutuyorlarsa, iş bir çıkar ilşkisiymiş.
Bazı durumları kabullenebilmek 5-10 sene veya hiç bir zaman içinde olur. Orası senin iradene bağlı.

Ben Kenobi

Dekan
Senin zannediyorum ki tek eksiğin temiz bir dayak.
İnsan ömründe bir kez mutlaka şöyle tertemiz, güzelinden yarım saat dayak yemeli yoksa böyle sonuçlar kaçınılmaz oluyor.

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Unutamadığınız kişi ile bir araya gelmek mümkün değilse kalbinize gömüp içinize atıp yeni bir ilişki daha iyi olacaktır. Ben kalbime gömdüm ama içim acısa da yapacak bir şey yok zamanla alışıyor insan herşeye.
Evet galiba benimde öyle yapmam lazım. Başka yolu yok
Bilimsel hesaplamalara göre bir insan aynı anda en fazla 36 kişiyi sevebilirmiş.
İnsanlar ilk aşklarını hiç bir zaman unutmazlar. Unutuyorlarsa, iş bir çıkar ilşkisiymiş.
Bazı durumları kabullenebilmek 5-10 sene veya hiç bir zaman içinde olur. Orası senin iradene bağlı.
İnsanlar aynı anda bi çok kişiyi sever ama aşk anlamında değil
Senin zannediyorum ki tek eksiğin temiz bir dayak.
İnsan ömründe bir kez mutlaka şöyle tertemiz, güzelinden yarım saat dayak yemeli yoksa böyle sonuçlar kaçınılmaz oluyor.

stat counter