Bir insanın kalbinde kaç kişi olur?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ukaraas

Üyecik
Dile kolay 8 sene, aynı gün doğmuş, yıllar sonra aynı gün aşık olmuş biri olarak. 8 Sene boyunca yapabildiğim fedakarlığı yaptım fakat ne yazık ki, onun nişanında uzaktan izleyen kişi oldum. İnsanın kalbinde elbet bir insana yer vardır. Ama onu sen belirleyemezsin !KADER! belirler. Umarım mutlu olursun :)

Ekli dosyalar

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Dile kolay 8 sene, aynı gün doğmuş, yıllar sonra aynı gün aşık olmuş biri olarak. 8 Sene boyunca yapabildiğim fedakarlığı yaptım fakat ne yazık ki, onun nişanında uzaktan izleyen kişi oldum. İnsanın kalbinde elbet bir insana yer vardır. Ama onu sen belirleyemezsin !KADER! belirler. Umarım mutlu olursun :)
Seni n adına üzüldüm zor olmalı. Anlında yaźılmamışsa 8 yıl değil 18 yıl olsa kaç yazar. Olmayınca olmuyor. Osenin unutamadığın olacak belki. Ama bir gün biriyle görüşeceksin belkide seveceksin. Bu olacak bi gün o unutamadığınsa hep kalbinin bi yerinde olacak belki. İşte bu durumda durup kendine soracaksın sende...
--- Gönderi Güncellendi ---
İyi dileğin için teşekkürler. Umarım sende mutlu olursun.

mervee89

Üyecik
Bi insan aynı anda iki kişiyi sevebilirmi? Kalbinizde unutamadığınız aynı zamandada sevdiğiniz biri var mı?
Hiç dolduramadığım bi boşluk var kalbimde. Ne yapmak istediğimi bile bilemiyorum. Yeni bi ilişkimi? Yoksa unutamadığım mı
Sen buna karar veremiyorken bizim karar vermemizi nasıl bekliyorsun?

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
2 side sevgi değildir hoşlantıdır
Sevgi tek kişiliktir ve insan 1 2 ayda sevemez hoşlanır sevgi uzun zamanda olur

torben

Üyecik
İnsandan insana değişir eğer herhangi bir karekter ve kişilik sorunu yoksa bir kişiyi sever ve sevdasının peşinden gider

ardaulusoy

Üyecik
birçok kişi sevilir ama bir kişiye aşık olunur , en azından benim görüşüm bu yönde

stat counter