Bir şiir yazdım lütfen okuyun ve değerlendirin...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MerveOzgur

Doçent
Şiir yapı itibarı ile güzel Tavsiye olarak kahraman tazeoğlu şiirlerine bir göz gezdir

mesela şöyle başlayan bir şiiri vardır
Beni susarken bölme

Takipçisisin sanıyorum birşey sormak isterim son kitabu Bukre hakkında ne düşünüyorsun okumalımıyız sence?

AsK_GRiBi

Üyecik
Ben bedirhan gökçe ile serdar tunceri begeniyorum:) kahraman tazeoglunu pek sevmiyorum tabiki herkezi tarzı farklıdır benim tercihim dinleyeceksen bu üstadlardan dinle şiiri tavsiye ediyorum.

-Hewal-

Dekan
Takipçisisin sanıyorum birşey sormak isterim son kitabu Bukre hakkında ne düşünüyorsun okumalımıyız sence?
O kitabını okumadim ara ara Internetten kendi seslendirdiği bende olan Beni Susarken Bölme kitabindan şiirlerini okuyorum şiirbaz adam kelimeleri silah gibi aşmış kendin.i

MerveOzgur

Doçent
O kitabını okumadim ara ara Internetten kendi seslendirdiği bende olan Beni Susarken Bölme kitabindan şiirlerini okuyorum şiirbaz adam kelimeleri silah gibi aşmış kendin.i
Teşekkürler ben kitapevinden birkaç roman alırken önerdilerde acaba sizde okumuşmuydunuz diye sormak istedim o yüzden.

conquerorr

Asistan
Kalemine sağlık genç yaşına rağmen güzel dizeler çıkarabilmişsin ve akrostiş şiir yazıp bu kadar uyumlu hale getirmekte pek kolay iş değil.
Bakma sen buradaki abilerine sporada yönel tabi ama edebiyatı, şiirleri seviyorsan yazmaya devam et.
teşekkür ederim ablacım:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence bir şiir, amaç kız için yazmaksa, kıza hitap ederek yazmak daha hoş olur. Ama doğrudan değil, başkasına söylüyorum ama sende duy şeklinde, bu şekilde yazılan şiirler nedense çok daha çekici oluyor.

conquerorr

Asistan
Ben artık çok değiştim gelistim aradan yaklaşık 6 yıl geçmiş. Bugün bu şiire bakınca tabii anılar geliyor aklıma... Şiir de evet bayağı eksik ama içten 🤣

stat counter