Bir türlü Driver bulamıyorum!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yey1910

Üyecik
Merhaba. Grundig laptop’um var. Win 10 vardı, Win 7’ye döndüm format ile. Buraya kadar sorun yok. Ama bir türlü driverini bulamıyorum internette! Lütfen yardımcı olabilir misiniz aşağıdaki bu drivere nasıl ulaşabilirim? Wifi falan hiçbirisi aktif değil driversiz.

Driver bilgileri: Grundig GNB 1567 B1 i3

Size zahmet bir yardımcı olabilir misiniz ya PC kaldı öyle hiçbir driver yok. Nete falan da girmiyor.

_Zaur_

Profesör
işlemciniz İntel 4 seriden Yüksekse Yada AMD Ryzen serisiyse Malesef Geçmiş olsun. Win 8.1 Driverleri bile bulunmuyor eski seri sistemlere.

Buna göre bende Intel 4 Seri sistem kurmuşum ki Win 10 dan Başka tüm sistemleri kullana bileyim. Millete dayatmışlar 10`u

yey1910

Üyecik
işlemciniz İntel 4 seriden Yüksekse Yada AMD Ryzen serisiyse Malesef Geçmiş olsun. Win 8.1 Driverleri bile bulunmuyor eski seri sistemlere.

Buna göre bende Intel 4 Seri sistem kurmuşum ki Win 10 dan Başka tüm sistemleri kullana bileyim. Millete dayatmışlar 10`u
hocam peki win 10 kursam sorun çözülür mü? onu kurunca driver otomatik olacak mı içinde format sonrası pek anlamadım orayı da. işlemcim ve pc bilgileri şunlar

Ekli dosyalar

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...

yey1910

Üyecik

Allah razı olsun bunları da aldım tamamdır. Bu ethernet ile wifi’yi kullanabilecek miyim? Diğerlerine de bir bakar mısınız size zahmet. :( Abartısız 4-5 saattir arıyorum, bir tane bulamadım.

yey1910

Üyecik
mesaja ekleme yaptım umarım çalışır (=
Çok teşekkürler kralsın hocam. :) Bunları başka bir pc’den indirip, flash’a alıp oradan da format attığım pc’ye kurabilirim dimi? Nasıl yaparım onu? Son sorum. Malum internet yok format atılan bilgisayarda.

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Çok teşekkürler kralsın hocam. :) Bunları başka bir pc’den indirip, flash’a alıp oradan da format attığım pc’ye kurabilirim dimi? Nasıl yaparım onu? Son sorum. Malum internet yok format atılan bilgisayarda.
umarım çalışır ayrıca winrarda indirmen lazım unutmadan ((=
malum dosyalar .rar uzantılı (=
Mesaj otomatik birleştirildi:

yey1910

Üyecik
umarım çalışır ayrıca winrarda indirmen lazım unutmadan ((=
malum dosyalar .rar uzantılı (=
hocam bu internete yine bağlanımadı attığın tüm driverleri yükledim de. acaba o driverin kurulu olup olmadığını nereden görebilirim bilgisayarda.

_Zaur_

Profesör
hocam peki win 10 kursam sorun çözülür mü? onu kurunca driver otomatik olacak mı içinde format sonrası pek anlamadım orayı da. işlemcim ve pc bilgileri şunlar
İntel 3`cü seri kullandığına göre çok güzelde kullanırsın Win 7`yi. :) Aslında Ben Win 8.1 öneren biriyimdir. 7 den sıkılırsan 8.1 de 7 den baya stabil kullanımı olan sistemdir. Bana göre Win 10`dan bile kullanışlı. :)
Ne zaman Format çekersen bir defa da bunu denersin. :)

hocam bu internete yine bağlanımadı attığın tüm driverleri yükledim de. acaba o driverin kurulu olup olmadığını nereden görebilirim bilgisayarda.
Hocam eski bilgisayarların bazılarının içinde recovery dosyası bulunur. Bilgisayar açılırken F2 F3 F4 gibi tuşlara basarsınız ve otomatik olarak recovery programı açılır. Eğer sizde de bu özellik varsa bu şekilde bilgisayarınızda recovery yapın. Tabi bu yöntem ile bilgisayarınıza ilk satın aldığınızda bulunan işletim sistemi yüklenir. Eğer satın aldığınızda içinde Windows 7 varsa bu yöntemden faydalanabilirsiniz.

Buradaki bilgilere göre bilgisayarınızı satın aldığınızda içinde windows 8 varmış. Muhtemelen bundan dolayı driverlarda uyumsuzluk sorunu yaşamaktasınız.Size tavsiyem, uyumlu driverlar yükleyebilmek için recovery yaparak daha sonra işletim sisteminizi windows 8.1 yapmanız olacaktır.
Grundig Gnb 1567 B1 İ3 Dizüstü Bilgisayar -

Son düzenleme:
stat counter